رویدادهای استارتاپی

دهمین «نبرد هوش مصنوعی شریف»

دهمین دوره مسابقه‌ی «نبرد هوش مصنوعی شریف» «Sharif AI Challenge ۲۰۱۸»، پس از ۹ دوره برگزاری متوالی و موفق، امسال نیز در دانشگاه صنعتی شریف برگزار می‌شود.

به گزارش اکوموتیو، به نقل از روابط عمومی دانشگاه صنعتی شریف؛ مسابقه «نبرد هوش مصنوعی شریف» با هدف سنجش توانایی شرکت‌کنندگان در زمینه برنامه‌نویسی و نگاهی به توانایی تیم‌ها در پیاده‌سازی و استفاده از الگوریتم‌های هوش مصنوعی برگزار می‌شود.

علاقه‌مندان برای شرکت در این مسابقه و رقابت در سطح ملی، نیازی به داشتن دانش پیشرفته‌ای در زمینه هوش مصنوعی ندارند، اما توانایی استفاده و پیاده‌سازی الگوریتم‌های هوش مصنوعی، امکان کسب امتیاز بیشتر و احتمال موفقیت تیم را افزایش می‌دهد.

این مسابقه یکی از شناخته‌شده‌ترین و معتبرترین مسابقات برنامه‌نویسی بین دانشگاهی در سطح کشور است که به همت انجمن علمی دانشکده مهندسی کامپیوتر دانشگاه صنعتی شریف برگزار می‌شود.

این مسابقه به صورت تیمی در دو مرحله‌ی غیرحضوری و حضوری برگزار می‌شود.

تیم‌های شرکت‌کننده در مرحله‌ی غیر حضوری می‌توانند تعداد ۱ تا ۳ نفر عضو داشته باشند.

در این مرحله تیم‌های شرکت‌کننده در بازی طراحی شده توسط تیم فنی مسابقه، به رقابت با یکدیگر می‌پردازند.

۴۸ تیم برتر این مرحله به مرحله حضوری صعود خواهند کرد و چنانچه تعداد اعضای هر کدام از این تیم‌ها کمتر از سه نفر باشد، برای حضور در مرحله حضوری تعداد اعضای خود را تکمیل و به سه نفر می‌رسانند.

تیم‌های راه‌یافته به مرحله حضوری در رقابتی جذاب و پرهیجان که در دانشکده مهندسی کامپیوتر دانشگاه صنعتی شریف برگزار می‌شود، شرکت می‌کنند.

هوش مصنوعی

زمان ثبت‌نام برای این رقابت از ۱۰ تا ۲۸ بهمن است و مرحله غیرحضوری این مسابقه از روز ۱۴ بهمن آغاز می‌شود و تا ۲ اسفند ادامه خواهد داشت.

مرحله حضوری نیز در روز‌های ۱۶ و ۱۷ اسفند در دانشگاه صنعتی شریف برگزار خواهد شد.

علاقه‌مندان برای ثبت‌نام و کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به وب سایت مسابقه در اینجا مراجعه کنند.

برچسب ها

مهسا رستمی

دانشجوی دانشگاه تهران، علاقه‌مند به تحولات اکوسیستم کارآفرینی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *