اخبار استارتاپی

شروع فعالیت فین استارز ۲۰۱۸ از هفته آینده

مدیرعامل فرابورس اعلام کرد رویداد فین استارز ۲۰۱۸ از هفته آینده آغاز و برگزیدگان آن در آخرین روز نمایشگاه بورس، بانک و بیمه معرفی می شود.

به گزارش اکوموتیو، امیر هامونی درباره فین استارس ۲۰۱۸ و برنامه‌های فرابورس، گفت: هفته آینده مراسم افتتاحیه فین استارز برگزار می شود و در عین حال فرآیند و رویداد دو سه ماهه فین استارز را شروع خواهیم کرد.

وی افزود: همه استارت‌آپ‌ها در حوزه «فین تک» می‌توانند در این رویداد ثبت‌نام کنند. این استارتاپ‌ها در سه ماه آینده داوری می‌شوند و در روز اختتامیه نمایشگاه بانک، بورس و بیمه، برندگان فین استارز معرفی خواهند شد.

مدیرعامل فرابورس تاکید کرد: در آن اختتامیه از فعالان فین استارز در دوره‌های قبل یعنی فین استارز ۲۰۱۶ تا فین استارز ۲۰۱۷ تقدیر به عمل خواهیم آورد و از زبان خودشان خواهیم شنید که اینها چه کسانی بودند. این می‌تواند به توسعه و فرهنگ‌سازی این بخش کمک کند.

هامونی در پاسخ به این‌که آیا این استارت‌آپ‌ها میان مردم شناخته شده هستند، به ایسنا گفت: چون «فین تک» کار تخصصی است؛  بانک‌ها، بیمه‌ها و بورس و نهادهای مالی آنها را باید بشناسند. این ها مثل استارت‌آپ‌های حوزه حمل و نقل نیستند که تمام مردم آنها را بشناسند. اینها معمولا B2B هستند و شرکت‌های فعال در بازارهای مالی «فین تک» ها را می‌شناسند.

برچسب ها

مهسا رستمی

دانشجوی دانشگاه تهران، علاقه‌مند به تحولات اکوسیستم کارآفرینی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *