آموزشاخبار آموزشاخبار استارتاپی

برگزاری استارتاپ ویکند در حوزه‌ی مطالعه و آموزش الکترونیکی

محمد جعفری: در بحث استارتاپ ویکند به دنبال این هستیم که از ایده‌هایی که در حوزه مطالعه و آموزش الکترونیک وجود دارد، حمایت کنیم.

خدمات حقوقی کسب و کار

به گزارش اکوموتیو، به نقل از ایسنا، محمد جعفری معاون مرکز نوآوری و کارآفرینی پارک علم و فناوری تهران در خصوص برگزاری استارتاپ ویکند در دوازدهمین کنفرانس یادگیری و یاددهی الکترونیکی ایران گفت: این رویداد با همکاری پارک دانشگاه تهران برگزار می‌شود.

وی اضافه کرد: در بحث استارتاپ ویکند به دنبال این هستیم که از ایده‌هایی که در حوزه مطالعه و آموزش الکترونیک وجود دارد، حمایت کنیم.

جعفری ادامه داد: این استارتاپ ویکند، روز چهارشنبه ۹ اسفند آغاز می‌شود و تا جمعه ۱۱ اسفند ادامه دارد. در روز اول شرکت‌کنندگان، ایده‌های خود را مطرح می‌کنند که حدود ۱۰ تا ۱۲ ایده انتخاب می‌شود و ۱۰ تیم بر اساس این ایده‌ها تشکیل می‌شود که در این سه روز برای این تیم‌ها، بحث‌های مشاوره‌ای و کارگاه‌های آموزشی برگزار می‌شود.

وی افزود: این تیم‌ها در روز سوم دوباره ایده‌های خود را در حضور یک سری داور و سرمایه‌گذار مطرح می‌کنند که بعد از داوریِ ایده‌ها، به سه تیم اول جوایز نقدی به مبلغ پنج، هفت و ده میلیون تومان پرداخت می‌شود.

علاقه‌مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به اینجا مراجعه و یا با شماره تلفن ۸۸۹۸۱۸۷۳ تماس حاصل فرمایند.

به این مطلب چه امتیازی می دهید ؟
[Total: ۰ Average: ۰]
نمایش بیشتر

سید وحید مرتضوی

مدیر محتوای اکوموتیو، کارشناسی ارشد بهینه سازی از دانشگاه صنعتی امیرکبیر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا