اخبار استارتاپی

فراخوان طراحی «ارز دیجیتال ملی» اعلام شد

با توجه به اعلام وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات برای طراحی ارز دیجیتال در کشور، پست بانک ایران به عنوان بانک تخصصی حوزه ارتباطات کشور فراخوان شناسایی فعالان و نخبگان حوزه ارزهای دیجیتال را منتشر کرد.

پست بانک در نظر دارد با همکاری فعالان و نخبگان حوزه ارزهای دیجیتال مبتنی بر زنجیره بلوکی، نسبت به طراحی و راه اندازی زیست بوم ارزهای دیجیتالی در کشور اقدام کند.

بر این اساس از تمامی اشخاص حقیقی، حقوقی و نخبگان که در ارتباط با ابعاد فنی، اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی، فقهی و طراحی مدل‌های کارکردی، فناورانه مربوط به ارزهای دیجیتال دارای سوابق تحقیقی و یا اجرایی هستند دعوت می‌شود اطلاعات و درخواست همکاری خود را در چهار بخش «اطلاعات عمومی متقاضیان همکاری»، «سوابق مربوط به فعالیت‌های تحقیقی، فناورانه و اجرایی در زمینه ارزهای دیجیتالی (نرم‌افزاری و سخت‌افزاری)»، «سوابق مربوط به مدیریت و اجرای طرح‌های کلان در حوزه‌های مالی و IT » و «اسامی افراد کلیدی و موثر در اجرای طرح» تا ۲۵ اسفند‌ماه ۱۳۹۶ به نشانی صندوق الکترونیکی cryptocurrency@postbank.ir ارسال کنند.

همچنین این اشخاص می‌توانند سوابق تحقیقی یا اجرایی خود را از طریق پست و مراجعه حضوری به نشانی تهران، خیابان مطهری بعد از خیابان سرافزار، شماره ۲۲۹ساختمان مرکزی پست بانک ایران، طبقه ششم ارایه کنند.

برچسب ها

مهسا رستمی

دانشجوی دانشگاه تهران، علاقه‌مند به تحولات اکوسیستم کارآفرینی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *