اخبار استارتاپیاخبار بلاک چینبلاک چین

فراخوان طراحی «ارز دیجیتال ملی» اعلام شد

با توجه به اعلام وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات برای طراحی ارز دیجیتال در کشور، پست بانک ایران به عنوان بانک تخصصی حوزه ارتباطات کشور فراخوان شناسایی فعالان و نخبگان حوزه ارزهای دیجیتال را منتشر کرد.

پست بانک در نظر دارد با همکاری فعالان و نخبگان حوزه ارزهای دیجیتال مبتنی بر زنجیره بلوکی، نسبت به طراحی و راه اندازی زیست بوم ارزهای دیجیتالی در کشور اقدام کند.

بر این اساس از تمامی اشخاص حقیقی، حقوقی و نخبگان که در ارتباط با ابعاد فنی، اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی، فقهی و طراحی مدل‌های کارکردی، فناورانه مربوط به ارزهای دیجیتال دارای سوابق تحقیقی و یا اجرایی هستند دعوت می‌شود اطلاعات و درخواست همکاری خود را در چهار بخش «اطلاعات عمومی متقاضیان همکاری»، «سوابق مربوط به فعالیت‌های تحقیقی، فناورانه و اجرایی در زمینه ارزهای دیجیتالی (نرم‌افزاری و سخت‌افزاری)»، «سوابق مربوط به مدیریت و اجرای طرح‌های کلان در حوزه‌های مالی و IT » و «اسامی افراد کلیدی و موثر در اجرای طرح» تا ۲۵ اسفند‌ماه ۱۳۹۶ به نشانی صندوق الکترونیکی cryptocurrency@postbank.ir ارسال کنند.

همچنین این اشخاص می‌توانند سوابق تحقیقی یا اجرایی خود را از طریق پست و مراجعه حضوری به نشانی تهران، خیابان مطهری بعد از خیابان سرافزار، شماره ۲۲۹ساختمان مرکزی پست بانک ایران، طبقه ششم ارایه کنند.

به این مطلب چه امتیازی می دهید ؟
[Total: ۰ Average: ۰]
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *