رویدادهای استارتاپی

نمایشگاه کار در اردیبهشت 97 برگزار می‌شود

مجری برگزاری این نمایشگاه کاریابی مرکز کار ایران است که در آن شرکت‌های داخلی و خارجی حضور پیدا می‌کنند.

مدیرکل هدایت نیروی کار و کاریابی‌ها از برگزاری نمایشگاه کار با حمایت وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در 5 تا 8 اردیبهشت 97 خبر داد و گفت: مجری برگزاری این نمایشگاه کاریابی مرکز کار ایران است که در آن شرکت‌های داخلی و خارجی حضور پیدا می‌کنند.
به گزارش اکوموتیو محمد اکبرنیا، مدیرکل هدایت نیروی کار و کاریابی‌های وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به برگزاری نمایشگاه کار در اردیبهشت 97 از استارت آپ ها به عنوان دیگر شرکت‌کنندگان این نمایشگاه یادکرد و گفت: تمهیداتی پیش‌بینی‌شده تا تمام کاریابی‌های داخلی و بین‌المللی علاقه‌مند بتوانند به صورت رایگان در نمایشگاه فوق حضورداشته باشند.
اکبرنیا با بیان اینکه کسانی در این نمایشگاه حضور پیدا می‌کنند که قصد جذب نیروی جدید را دارند افزود: هدف از برگزاری این نمایشگاه یک حرکت عظیم ملی است برای بالا بردن قابلیت کاریابی و توسعه اشتغال کشور تا با حضور کارفرمایان بزرگ ملی و بین‌المللی در نهایت منجر به ایجاد اشتغال برای جوانان شود.
وی افزود: امیدواریم برگزاری گسترده این نمایشگاه سبب شود بتوانیم در فواصل متفاوت و چندین نوبت درسال این نمایشگاه را در کشور برگزار کنیم.
لازم به ذکر است که نمایشگاه بین المللی کار ایران (ایران جابکس) اولین و معتبرترین رویداد تخصصی در حوزه اشتغال ، کاریابی، مدیریت منابع انسانی و ارتقا برند کارفرمایی در کشور است 5 لغایت 8 اردیبهشت 97  در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می‌‌شود و علاقه‌مندان می‌توانند جهت کسب اطلاعات تکمیلی به اینجا مراجعه کنند.

بنر نمایشگاه کار

برچسب ها

مهسا رستمی

دانشجوی دانشگاه تهران، علاقه‌مند به تحولات اکوسیستم کارآفرینی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *