اخبار استارتاپی

نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال ایران در ارمنستان آغاز به کار کرد

نخستین نمایشگاه فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال ایران در ارمنستان در محل مجتمع نمایشگاهی ارمنستان شروع به کار کرد.

نخستین نمایشگاه فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال ایران در ارمنستان باحضور ۲۷ شرکت فعال فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال در محل مجتمع نمایشگاهی ارمنستان شروع به کار کرد.

این نمایشگاه با حضور معاون فرهنگ‌سازی و توسعه‌ی کسب‌وکارهای مرکز فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال، رایزن‌های بازرگانی و تجاری وزارت امور خارجه و رایزن فرهنگی جمهوری اسلامی ایران آغاز به کار کرد.

در نخستین روز برگزاری نمایشگاه، برخی مدیران فناوری اطلاعات و رسانه‌های نوین جمهوری ارمنستان با بازدید از این نمایشگاه تفاهم‌نامه‌هایی را برای همکاری با شرکت‌های حاضر در نمایشگاه منعقد کردند.

هم‌چنین مدیران شبکه‌ی تلویزیونی یک جمهوری ارمنستان ضمن دیدار با محمدصادق افراسیابی، معاون فرهنگ‌سازی و توسعه‌ی کسب‌وکارهای مرکز فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال برای معرفی و تبلیغات رایگان نرم‌افزارهای حوزه‌‌ی گردشگری ایران اعلام آمادگی کردند.

نخستین نمایشگاه فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال ایران در ارمنستان توسط شرکت پیام‌نمای ایرانیان از شرکت‌های دارای مجوز نشر دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با همکاری سفارت ارمنستان در تهران برگزار شده است.

این نمایشگاه تا سوم تیرماه همه‌ روزه از ساعت ۱۰ تا ۱۹ در محل مجتمع نمایشگاهی ارمنستان برپا است.

به این مطلب چه امتیازی می دهید ؟
[Total: 0 Average: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا