اخبار استارتاپی

آخرین فرصت حضور در اجلاس بین‌المللی استارت‌آپ سوآن در ارمنستان

استارت‌آپ‌های ایرانی می‌توانند به صورت رایگان برای حضور در اجلاس بین‌المللی استارت‌آپ سوآن ارمنستان ثبت‌نام کنند.

اکودی‌ام

اجلاس بین‌المللی استارت‌آپ سوآن از تاریخ ۲۲ جولای برابر با ۳۱ تیر به مدت هشت روز در ارمنستان برگزار خواهد شد. رقابت استارت‌آپ‌های حاضر در این رویداد در دو بخش  The Starter Big Battle و The Booster Final Battle برگزار و در مجموع ۵۰ هزار دلار جایزه به تیم‌های برتر داده‌ خواهد شد.

علاوه‌بر این جایزه‌ی نقدی، یک یا دو تیم برتر حاضر در بخش The Booster Programme موفق به جذب سرمایه ۱۰۰ هزاردلاری به صورت سرمایه‌گذاری خواهند شد. در این رویداد مربی‌ها و سرمایه‌گذارانی از ۳۵ کشور مختلف حضور خواهند داشت و در طول هشت روز برگزاری، کارگاه‌های آموزشی مختلفی هم برگزار خواهد شد.

در اجلاس بین‌المللی استارت‌آپ سوآن برنامه‌ی شتاب‌دهی کوتاه مدت از شبکه‌ی شتاب‌دهی انگلیس انجام خواهد شد و هزینه‌های اسکان و غذای تیم‌های حاضر نیز برعهده‌ی اجلاس خواهد بود.

استارت‌آپ‌هایی که تا قبل از تاریخ ۱۴ May ثبت‌نام خود را انجام داده و پذیرش شده‌ اند، می‌توانستند به رایگان در این رویداد شرکت کنند اما هم‌اکنون استارت‌آپ‌ها باید به ازای هر نفر حاضر در رویداد ۴۵ دلار هزینه پرداخت کنند. اما با این وجود بر اساس مکاتبات انجام شده بین برگزارکنندگان و تکراسا، استارت‌آپ‌های ایرانی هم‌چنان می‌توانند به صورت رایگان در این رویداد حاضر شوند. برای این منظور تنها کافی است در فرم ثبت‌نام این رویداد، کشور خود را ایران انتخاب کرده تا در صورت پذیرش بتوانید به رایگان در این رویداد حاضر شوید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص این رویداد و سخنرانان حاضر در آن می‌توانید به سایت Sevan Startup Summit مراجعه کنید.

آمار و اطلاعات دوره‌های قبلی Sevan Startup Summit

اطلاعات Sevan Startup Summit

به این مطلب چه امتیازی می دهید ؟
[Total: ۰ Average: ۰]
نمایش بیشتر

مهسا رستمی

کارشناسی هنر دانشگاه تهران، کارشناس تولید محتوا در اکوموتیو

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا