اخبار استارتاپی

نشست تجاری و انتقال فناوری انرژی‌های تجدیدپذیر برگزار می‌شود

نشست تجاری و انتقال فناوری انرژی‌های تجدیدپذیر هم‌زمان با نمایشگاه اینوتکس 2018 در بوستان گفت‌وگو برگزار می‌شود.

هم‌زمان با برگزاری نمایشگاه اینوتکس 2018 نشست تجاری و انتقال فناوری D8 در حوزه‌ی انرژی‌های تجدیدپذیر برگزار می‌شود.

به گزارش اکوموتیو، این نشست با حضور شرکت‌های حوزه‌ی انرژی‌های تجدیدپذیر و همکاری ستاد توسعه‌ی فناوری حوزه‌ی انرژی معاونت علمی و دبیرخانه‌ی شبکه‌ی انتقال فناوری D8 پارک فناوری پردیس برگزار می شود. در این رویداد، علاوه بر شرکت‌های فناور ایرانی، شرکت‌ها و نمایندگانی از دفاتر انتقال فناوری کشورهای گروه D8 حضور دارند.

از جمله اهداف این رویداد

  • فراهم شدن زمینه برای انتقال فناوری در این حوزه
  • ارائه توانمندی و دستاوردها
  • تعامل شرکت‌های فعال با یک‌دیگر

هم‌چنین از برنامه‌های این رویداد، می‌توان به برگزاری پنلی با عنوان «نقش SMEها و استارتاپ‌ها در انتقال فناوری در حوزه‌ی انرژی‌های تجدیدپذیر» اشاره کرد. جلسه‌ی ارائه‌ی دستاوردهای شرکت‌های حاضر در نشست و نیز جلسات مذاکره‌ی B2B میان شرکت ها، از دیگر برنامه‌های نشست است.

نشست تجاری و انتقال فناوری انرژی‌های تجدیدپذیر  همزمان با نمایشگاه اینوتکس 2018 پنجشنبه 14 تیرماه 1397 در محل بوستان گفت‌وگو برگزار می شود.

بر اساس این گزارش، سال گذشته، نخستین نشست به میزبانی بنگلادش و با محوریت زیست فناوری برگزار شد و سال جاری نیز این نشست با محوریت انرژی‌های تجدیدپذیر در تهران و هم‌زمان با اینوتکس 2018 برگزار می‌شود. شبكه‌ی تبادل و انتقال فناوری دی‌هشت با هدف تسهيل و تسريع دسترسی به اطلاعات فناوری كشورهای عضو و بسترسازی برای تبادلات و همكاری‌های فناورانه، بر پايه‌ی پورتالی پويا به عنوان زيرساخت اين شبكه، طراحی شده است. اندونزی، ایران، بنگلادش، پاکستان، ترکیه، مالزی، مصر و نیجریه در آن عضویت دارند.

به این مطلب چه امتیازی می دهید ؟
[Total: 0 Average: 0]
منبع
معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا