رویدادهای استارتاپی

زمان ثبت‌نام در سه رویداد جانبی الکام‌استارز آغاز شد

هم‌زمان با برگزاری بیست‌وچهارمین نمایشگاه بین‌المللی الکترونیک و کامپیوتر سه رویداد جانبی «اتاق شتاب، الکام‌پیچ و آوردگاه سرمایه» در سالن استارت‌آپ‌ها برگزار می‌شود.

به اطلاع علاقه‌مندان می‌رساند، هم‌زمان با برگزاری بیست‌وچهارمین نمایشگاه بین‌المللی الکترونیک و کامپیوتر سه رویداد جانبی در سالن استارت‌آپ‌ها به مدت ۴ روز برگزار می‌شود، جهت ثبت‌نام می‌توانید به سایت الکام استارز- الکام گیمز مراجعه کنید.

شما می‌توانید در یک یا هر سه برنامه شامل «اتاق شتاب، الکام پیچ و آوردگاه سرمایه» ثبت‌نام و شرکت کنید. این سه برنامه به شرح زیر است:

  • اتاق شتاب: فرصتی کم‌نظیر برای گفت‌وگو با افراد باتجربه، مشاوران، بنیان‌گذاران و منتورهای برتر زیست‌بوم کارآفرینی ایران و اروپا در حوزه‌های ارزیابی ایده‌ها، کشف نیازهای موجود در بازار، تیم سازی و کار تیمی، راه‌اندازی و شکل‌دهی به استارت‌آپ‌ها، شتاب‌دهی استارت‌آپ‌ها، توسعه‌ی کسب‌وکار، مذاکره با سرمایه‌گذار و جذب سرمایه است.

ثبت‌نام در این برنامه برای عموم علاقه‌مندان آزاد و مبلغ آن ۱۵۰هزار تومان است. برای استارت‌آپ‌هایی که در نمایشگاه الکام‌ استارز و الکام‌ گیمز غرفه دارند، ۷۵ هزار تومان محاسبه می‌شود.

  • الکام‌پیچ: در الکام‌پیچ، استارت‌آپ‌ها کسب‌وکارشان را در زمان محدودی برای پنلی از داوران خبره ارائه کرده و نظرات آنان را دریافت می‌کنند. در پایان بهترین تیم‌ها معرفی می‌شوند.

ثبت‌نام در این برنامه برای عموم علاقه‌مندان آزاد و مبلغ آن ۱۰۰ هزار تومان است.

  • آوردگاه سرمایه: اگر محصول و خدمات شما تشنه‌ی توسعه است و منتظر یک سکوی پرش هستید، آوردگاه سرمایه راه‌حل شماست که طی آن گروهی از سرمایه‌گذاران پرتجربه‌ی فعال در بخش‌های مختلف اقتصادی و صنعتی کشور در نشست‌هایی ویژه مشتاق تعامل با شما هستند.

 ثبت‌نام این برنامه‌ها در روز چهارشنبه ۱۳ تیرماه ساعت ۹ شروع‌شده و در روز ۱۵ تیرماه ساعت ۲۴ به پایان می‌رسد. ظرفیت هر سه برنامه محدود بوده و اولویت با کسانی است که زودتر ثبت‌نام کنند.

به این مطلب چه امتیازی می دهید ؟
[Total: 0 Average: 0]
منبع
سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور
برچسب ها

مهسا رستمی

کارشناسی هنر دانشگاه تهران، کارشناس تولید محتوا در اکوموتیو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن