اخبار استارتاپی

نشست بهره‌برداری از فناوری‌های داخلی حوزه‌ی سلامت برگزار می‌شود

مرکز فن بازار ملی معاونت‌ علمی «نشست بهره‌برداری از فناوری‌های داخلی حوزه‌ی سلامت و تجهیزات پزشکی» را با هدف آشنایی مدیران بیمارستان‌ها و مراکز درمانی با محصولات دانش‌بنیان و فناوری‌های داخلی این حوزه برگزار می‌کند.

به گزارش اکوموتیو، یکی از دغدغه‌های اصلی مراکز درمانی و بیمارستان‌های کشور، استفاده از ظرفیت شرکت‌های دانش‌بنیان و فناور داخلی با هدف افزایش بهره‌وری و ارائه‌ی خدمات به مراجعین است. از طرف دیگر، شرکت‌های دانش‌بنیان، واحدهای فناور عضو پارک‌ها و مراکز رشد و هم‌چنین صنایع نوینی در کشور در این حوزه فعال هستند که فناوری‌ها، محصولات و خدماتشان می‌تواند به این هدف کمک کند.

مرکز فن بازار ملی معاونت‌علمی در نظر دارد «نشست بهره‌برداری از فناوری‌های داخلی حوزه‌ی سلامت و تجهیزات پزشکی» را با هدف آشنایی مدیران بیمارستان‌ها و مراکز درمانی با محصولات دانش‌بنیان و فناوری‌های داخلی این حوزه، با حضور شرکت‌های دانش‌بنیان و فناور این حوزه و جمعی از متخصصان و متولیان مراکز درمانی و بیمارستان‌های سراسر کشور برگزار کند.

رویکرد این نشست، مواجه کردن طرفین با یک‌دیگر و عرضه‌ی محصولات و فناوری‌ها به مدیران بیمارستان‌ها و مراکز درمانی در حوزه‌های تجهیزات و ملزومات پزشکی، تجهیزات آزمایشگاهی، تجهیزات دندانپزشکی، تجهیزات و لوازم هتلینگ بیمارستانی، لوازم مصرفی پزشکی و فناوری زیستی است.

این نشست که مرداد ماه سال جاری و با حضور شركت‌های دانش‌بنیان و فناور فعال در هر یک از حوزه‌های بالا از سراسر كشور برگزار می‌شود، شامل دو بخش خواهد بود: بخش اول به ارائه‌ی محصولات و دستاوردهای شركت‌هاي منتخب در قالب نمایشگاه به مدیران اختصاص دارد، و در بخش دوم نیز جلسات مذاكره‌ی اختصاصی (B2B) بين عرضه‌كنندگان و خریداران این محصولات برگزار می‌شود.

هم‌چنین هم‌زمان با این نشست، “دومین همایش بین‌المللی بیمارستان هوشمند و راهکارهای عملیاتی” همراه با ارائه‌ی امتیاز بازآموزی نیز برگزار خواهد شد.

به این مطلب چه امتیازی می دهید ؟
[Total: 0 Average: 0]
منبع
بنیاد ملی‌ نخبگان
برچسب ها

مهسا رستمی

کارشناسی هنر دانشگاه تهران، کارشناس تولید محتوا در اکوموتیو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن