اخبار استارتاپی

نشست بهره‌برداری از فناوری‌های داخلی حوزه‌ی سلامت برگزار می‌شود

مرکز فن بازار ملی معاونت‌ علمی «نشست بهره‌برداری از فناوری‌های داخلی حوزه‌ی سلامت و تجهیزات پزشکی» را با هدف آشنایی مدیران بیمارستان‌ها و مراکز درمانی با محصولات دانش‌بنیان و فناوری‌های داخلی این حوزه برگزار می‌کند.

به گزارش اکوموتیو، یکی از دغدغه‌های اصلی مراکز درمانی و بیمارستان‌های کشور، استفاده از ظرفیت شرکت‌های دانش‌بنیان و فناور داخلی با هدف افزایش بهره‌وری و ارائه‌ی خدمات به مراجعین است. از طرف دیگر، شرکت‌های دانش‌بنیان، واحدهای فناور عضو پارک‌ها و مراکز رشد و هم‌چنین صنایع نوینی در کشور در این حوزه فعال هستند که فناوری‌ها، محصولات و خدماتشان می‌تواند به این هدف کمک کند.

مرکز فن بازار ملی معاونت‌علمی در نظر دارد «نشست بهره‌برداری از فناوری‌های داخلی حوزه‌ی سلامت و تجهیزات پزشکی» را با هدف آشنایی مدیران بیمارستان‌ها و مراکز درمانی با محصولات دانش‌بنیان و فناوری‌های داخلی این حوزه، با حضور شرکت‌های دانش‌بنیان و فناور این حوزه و جمعی از متخصصان و متولیان مراکز درمانی و بیمارستان‌های سراسر کشور برگزار کند.

رویکرد این نشست، مواجه کردن طرفین با یک‌دیگر و عرضه‌ی محصولات و فناوری‌ها به مدیران بیمارستان‌ها و مراکز درمانی در حوزه‌های تجهیزات و ملزومات پزشکی، تجهیزات آزمایشگاهی، تجهیزات دندانپزشکی، تجهیزات و لوازم هتلینگ بیمارستانی، لوازم مصرفی پزشکی و فناوری زیستی است.

این نشست که مرداد ماه سال جاری و با حضور شركت‌های دانش‌بنیان و فناور فعال در هر یک از حوزه‌های بالا از سراسر كشور برگزار می‌شود، شامل دو بخش خواهد بود: بخش اول به ارائه‌ی محصولات و دستاوردهای شركت‌هاي منتخب در قالب نمایشگاه به مدیران اختصاص دارد، و در بخش دوم نیز جلسات مذاكره‌ی اختصاصی (B2B) بين عرضه‌كنندگان و خریداران این محصولات برگزار می‌شود.

هم‌چنین هم‌زمان با این نشست، “دومین همایش بین‌المللی بیمارستان هوشمند و راهکارهای عملیاتی” همراه با ارائه‌ی امتیاز بازآموزی نیز برگزار خواهد شد.

به این مطلب چه امتیازی می دهید ؟
[Total: 0 Average: 0]
منبع
بنیاد ملی‌ نخبگان
برچسب ها

مهسا رستمی

کارشناسی هنر دانشگاه تهران، کارشناس تولید محتوا در اکوموتیو

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *