اخبار استارتاپی

ششمین ماراتون برنامه نویسی تلفن همراه کشور برگزار می‌شود

ششمین ماراتون برنامه نویسی تلفن همراه کشور در تاریخ ۱۵ تا ۱۷ شهریور ماه سال جاری در محل دانشگاه صنعتی شریف برگزار می‌شود.

ششمین ماراتون برنامه‌نویسی تلفن همراه کشور باهدف «شناسایی تیم‌های برنامه نویسی برجسته‌ی کشور، شناسایی ایده‌های بکر و خلاقانه و ورود این تیم‌ها به بازار کار» برگزار می‌شود . مهلت ثبت‌نام در این رویداد تا  ۳۱ مردادماه ۱۳۹۷ است.

این رویداد از معتبرترین مسابقات برنامه نویسی تلفن همراه کشور است و از سال ۱۳۹۲ تاکنون ۵ دوره‌ی این مسابقات در سطح کشور برگزار شده و تیم‌های برنامه نویسی متعددی را وارد بازار کار کرده است. در این مسابقات، تیم‌های برنامه نویسی ۴۸ ساعت فرصت دارند تا نسخه‌ی اولیه‌ی یک برنامه‌ی تلفن همراه در حوزه‌های مشخص‌ شده توسط کمیته‌ی ارتباط با صنعت مسابقه را به تیم داوری تحویل دهند. در کل این مدت، تیم‌ها در محل برگزاری رویداد قرنطینه هستند و تیم‌های داوری و مشاور به‌صورت کامل بر نحوه‌ی عملکرد تیم‌ها نظارت می‌کنند. در انتها، تیم‌های برتر با نظر داورها به مرحله‌ی نهایی راه پیدا می‌کنند و فرصت دارند تا مجددا برنامه‌ی خود را برای داوران ارائه دهند.

ثبت‌نام در این رویداد، رایگان و ظرفیت آن محدود است، اما اولویت با تیم‌هایی است که زودتر ثبت‌نام کرده باشند. ثبت‌نام به‌صورت اینترنتی و از طریق سایت اختصاصی مسابقات انجام خواهد پذیرفت.

تیم داوری از اساتید برتر دانشگاه صنعتی شریف و با مدیریت جناب آقای دکتر ربیعی (مدیر آزمایشگاه و مدیر گروه فناوری اطلاعات دانشگاه صنعتی شریف) هستند. سه تیم اول جوایز نقدی دریافت خواهند کرد.

گروه‌ها در قالب تیم‌های ۲ الی ۴ نفره خواهند بود. هم‌چنین مدت‌ زمان ماراتون ۴۸ ساعت است و گروه‌ها با حضور در محل مسابقه، امکان خروج از محل تا پایان مدت‌زمان ماراتون را نخواهند داشت. البته تامین محل استراحت، وعده‌های غذایی، میان وعده‌ها و اینترنت پرسرعت بر عهده برگزار کننده‌ی ماراتون است.

جهت ثبت‌نام و کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید به سایت ششمین ماراتون برنامه نویسی تلفن همراه کشور مراجعه کنید.

به این مطلب چه امتیازی می دهید ؟
[Total: 0 Average: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا