اخبار استارتاپی

دومین نشست تجاری B2B ایران در کشور گرجستان

دومین نشست تجاری B2B ایران در کشور گرجستان ۱۷ و ۱۸ مرداد ماه سال جاری برگزار می‌شود.

دومین نشست تجاری B2B ایران در کشور گرجستان، علیرضا دلیری معاون توسعه‌ی مدیریت و جذب سرمایه‌ی معاونت علمی به نمایندگی از این معاونت در راس هیاتی همراه با ۵۰ شرکت دانش بنیان ایرانی، ۱۷ و ۱۸ مرداد ماه سال جاری همزمان با راه‌اندازی مرکز تجاری ایران در تفلیس و افتتاح نمایشگاه دائمی محصولات دانش‌بنیان حوزه‌ی ساختمان (فاز نخست) برگزار می‌شود.

با توجه به موقعیت کشور گرجستان و ظرفیت‌های مناسب موجود در این کشور برای روابط اقتصادی و سیاسی با کشورهای منطقه‌ی قفقاز، CIS و اتحادیه‌ی اروپا، این نشست در حوزه‌هایی مانند سلامت و پزشکی، کشاورزی و صنایع غذایی، توسعه‌ی شهری و ساختمان‌سازی، رشد قابل‌توجه صنعت گردشگری برگزار خواهد شد.

بر اساس این گزارش دومین نشست مشترک تجاری و فناوری میان شرکت‌های دانش بنیان ایران و گرجستان در ادامه‌ی نتایج حاصل از نخستین نشست تجاری و فناوری شرکت‌های دانش‌بنیان ایرانی و گرجی در مهرماه سال ۹۶ برگزار شده بود، برنامه‌ریزی‌ شده است.
در این نشست تجاری و فناوری مشترک، معاون توسعه‌ی مدیریت و جذب سرمایه‌ی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و مدیرکل دفتر توسعه‌ی کسب‌ و کار بین‌المللی از معاونت علمی و فناوری رئیس جمهور به همراه نمایندگانی از وزارت علوم، پارک فناوری یزد، کریدور صادرات، صندوق توسعه‌ی صادرات به همراه ۵۰ شرکت دانش بنیان و فناوری ایرانی حضور خواهند داشت.

برچسب ها

مهسا رستمی

دانشجوی دانشگاه تهران، علاقه‌مند به تحولات اکوسیستم کارآفرینی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *