اخبار استارتاپی

سی و پنجمین کنفرانس جهانی پارک‌های فناوری و مناطق نوآوری

سی و پنجمین کنفرانس جهانی پارک‌های علم و فناوری و مناطق نوآوری یازدهم تا چهاردهم شهریور ماه امسال برگزار می‌شود.

سی و پنجمین کنفرانس جهانی پارک‌های فناوری و مناطق نوآوری یازدهم تا چهاردهم شهریورماه امسال با حمایت وزارت علوم و معاونت علمی‌وفناوری ریاست‌ جمهوری، توسط شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان برگزار می‌شود.

سی و پنجمین کنفرانس جهانی پارک‌های علم و فناوری و مناطق نوآوری از دوم تا پنجم سپتامبر 2018 (یازدهم تا چهاردهم شهریور 1397) برای نخستین بار به میزبانی جمهوری اسلامی ایران و توسط شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان در شهر تاریخی اصفهان برگزار می‌شود.

موضوع اصلی کنفرانس جهانی پارک‌های علم و فناوری و مناطق نوآوری سال 2018، «به سوی شهرها و جوامع پایدار، پرورش و ترویج اکوسیستم‌های نوآوری» است.

محورهای اصلی کنفرانس «شهرها، پارک‌های علم و فناوری و مناطق نوآوری: چالش‌ها و استراتژی‌ها»، «ابزارها و عملکردهای جدید برای شهرها و مناطق نوآوری»، «چالش‌های جوامع و شهرها و نقش پارک‌های علم و فناوری برای غلبه بر چالش‌ها از طریق نوآوری اجتماعی» و «کارآفرینی برای رشد و پایداری در پارک‌های علم و فناوری و مناطق نوآوری» است.

هم‌چنین کنفرانس IASP 2018، هفت محور فرعی شامل «نوآوری باز و چالش‌های پیش روی شهرها»، «بازسازی ساختارهای قدیمی برای شکل‌گیری اقتصاد دانش بنیان»، «فناوری اطلاعات و ارتباطات در خدمت توسعه‌ی پایدار: نقش پارک‌های علم و فناوری و سایر مناطق نوآوری»، «تاثیر پارک‌های علم و فناوری و مناطق نوآوری در شکل‌گیری شهرهای مولد و بهره‌ور»، «هم‌پیمانان جهانی در روند بین‌المللی‌سازی»، «چگونگی جذب نخبگان در شهرها، پارک‌های علم و فناوری و مناطق نوآوری» و «عملکرد و فعالیت شرکت‌های مستقر در پارک‌های علم و فناوری در رویارویی با چالش‌ها و نقاط قوت حاصل از تمرکز بر روی اهداف توسعه‌ی پایدار سازمان ملل» دارد.

به این مطلب چه امتیازی می دهید ؟
[Total: 0 Average: 0]
منبع
ایسنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا