اخبار استارتاپی

حمایت از حضور شرکت های بیوتک در Labvolution

ستاد توسعه زیست فناوری معاونت علمی از حضور شرکت‌های حوزه‌ی تجهیزات یا صنایع مرتبط در پاویون جمهوری اسلامی ایران در نمایشگاه دوسالانه بین‌المللی Labvolution 2019 حمایت می‌کند.

ستاد توسعه زیست فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، تصمیم دارد تسهیلات حمایتی برای حضور شرکت‌های زیست‌فناوری حوزه‌ی تجهیزات یا صنایع مرتبط را برای حضور در پاویون جمهوری اسلامی ایران در نمایشگاه ۲۰۱۹ Labvolution به شرکت‌های حائز شرایط، اعطا کند.

این نمایشگاه از ۳۱ اردیبهشت تا ۲ خرداد ۹۸ (۲۱-۲۳ ماه می) در شهر هانوفر آلمان برگزار می‌شود. با توجه به تجربه‌ی برگزاری پاویون جمهوری اسلامی ایران در نمایشگاه بیوتکنیکا ۲۰۱۵ و حضور ۹ شرکت زیست‌ فناوری در این پاویون، ستاد توسعه زیست‌ فناوری قصد حمایت از حضور شرکت‌های مرتبط با این حوزه را دارد.

حمایت‌های موضوع این دستورالعمل به متقاضیانی تعلق می‌گیرد که مجوزهای بین‌المللی سیستمی مانند ISO, GMP و … ، مجوزها و تائیدیه‌های بین‌المللی محصول مانند CE و CoC و … و مجوزهای داخلی مانند (مجوز وزارت بهداشت در حوزه‌ی دارو، لوازم پزشکی و …) را دریافت کرده باشند، هم‌چنین محصولی در بازار داخل توسط شرکت عرضه شده باشد.

باید حضور این شرکت‌ها در نمایشگاه در چهارچوب برنامه‌ی صادراتی شرکت باشد و زیرساخت‌های اولیه برای ورود به بازار بین‌المللی مانند وب‌سایت، بروشور و کاتالوگ (به زبان انگلیسی یا به زبان بازار هدف) و … را دارا باشد.

بر اساس اعلام ستاد توسعه زیست فناوری معاونت علمی؛ انتخاب شرکت‌ها با توجه به اولویت و شرایط نمایشگاه و بر اساس توانمندی شرکت‌ها صورت می‌گیرد.

دستاوردهای مورد انتظار ستاد از حضور شرکت‌ها در این نمایشگاه شامل عقد قرارداد فروش محصول/فناوری/دانش فنی، عقد قرارداد انتقال فناوری یا دانش فنی به داخل کشور، عقد قرارداد همکاری علمی یا سرمایه گذاری مشترک و عقد قرارداد تبادل تسهیلات زیرساختی و پشتیبانی می‌شود.

به این مطلب چه امتیازی می دهید ؟
[Total: 0 Average: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا