اخبار استارتاپی

تفاهم نامه همکاری بانک خاورمیانه و شرکت آسیاتک امضا شد

تفاهم نامه همکاری دوجانبه میان بانک خاورمیانه و شرکت انتقال داده‌های آسیاتک، توسط مدیران ارشد بانک خاورمیانه و شرکت آسیاتک امضا شد.

اکودی‌ام

به گزارش اکوموتیو، محمدعلی یوسفی‌زاده مدیر عامل شرکت آسیاتک ضمن اعلام انعقاد تفاهم نامه همکاری دوجانبه میان بانک خاورمیانه و شرکت انتقال داده‌های آسیاتک، گفت: با توجه به روند چرخه‌ی اقتصاد در دنیا، ادغام شرکت‌های موفق به جهت هم‌افزایی و استفاده از دانش، تکنولوژی تجربه و منابع مالی با هدف ارتقای کمی و کیفیت خدمات، چندین سال است که به‌صورت گسترده در تمامی صنایع مادر و زیربنایی آغاز شده و با موفقیت در حال ادامه است.

وی افزود: موفقیت‌های به‌دست آمده در این زمینه، مدیون و مرهون تلاش مدیران سازمان‌ها، هوشمندی و آینده‌نگری شرکت‌ها، چشم‌پوشی از منافع انفرادی و تلاش در جهت دستیابی به ارزش‌افزوده‌ی مشارکتی و هم‌چنین برخورداری از پشتوانه و منابع مالی غنی، قابل اطمینان و قانونی است.

مدیرعامل آسیاتک ادامه داد: با توجه به پتانسیل پروانه‌ی شرکت آسیاتک به‌عنوان برترین اپراتور ارتباطات ثابت کشور و چشم‌انداز این شرکت در جهت تبدیل شدن به مطلوب‌ترین اپراتور ارتباطات ثابت کشور و هم‌چنین فرصت‌های ادغام و تملیکی که در حوزه‌ی ارتباطات و فناوری اطلاعات به‌وجود آمده، همکاری با مجموعه بانکی می‌تواند در سرعت بخشیدن به روند توسعه‌ی اثرگذار باشد.

یوسفی‌زاده ادامه داد: در تفاهم‌نامه میان بانک خاورمیانه و شرکت آسیاتک زمینه‌های همکاری بسیار زیادی مورد بحث و بررسی و تفاهم قرار گرفته که از آن جمله می‌توان به تامین سرمایه، مشاوره‌ی ادغام و تملیک، نقل و انتقالات سهام، تامین مالی، معاملات اوراق بهادار و بازارگردانی به عنوان برترین موارد یاد کرد.

وی اضافه کرد: بی‌شک آسیاتک و بانک خاورمیانه از بازی‌گردانان جوان و توانای صنعت ICT و بانکداری به‌شمار می‌آیند و این همکاری میان دو مجموعه‌ی مقتدر در حوزه‌ی فعالیت خود، می‌تواند ضمن بروز چشم‌اندازهای روشنی در زمینه‌ی ادغام شرکت‌های فعال، پویا و صاحب دانش و تکنولوژی و تولد ابرشرکت‌های ارتباطی در کشور، آینده‌ی روشن‌تری را در حوزه‌ی تکنولوژی‌های ارتباطی رقم بزند.

مدیرعامل آسیاتک در پایان اظهار امیدواری کرد که این تفاهم‌نامه باعث تسریع و تصریح در روند جذب سرمایه‌گذاری و ایجاد هم‌افزایی در صنعت شده و تجمیع دانش تخصصی با حمایت‌های مالی هوشمندانه بانکی، باعث رشد این صنعت و البته شرکت آسیاتک شود.

به این مطلب چه امتیازی می دهید ؟
[Total: ۰ Average: ۰]
منبع
مهر
نمایش بیشتر

مهسا رستمی

کارشناسی هنر دانشگاه تهران، کارشناس تولید محتوا در اکوموتیو

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا