اخبار استارتاپی

ارائه خدمات دستگاهی به شرکت‌های دانش بنیان با تخفیف ویژه

مرکز صنعتی سازی نانو فناوری کاربردی به شرکت‌های دانش بنیانی که قصد استفاده از تجهیزات مستقر در این مرکز را داشته باشند، تخفیف 10 تا 30 درصدی ارائه می‌دهد.

مرکز صنعتی سازی نانو فناوری کاربردی (ICAN) به شرکت‌های دانش بنیان تخفیف‌های خدمات دستگاهی 10 تا 30 درصدی بر اساس نوع شرکت و حجم خدمات دریافتی ارائه می‌دهد.

خدمات دستگاه‌های ساخت و تولید در مقیاس آزمایشگاهی و نیمه‌صنعتی این مرکز در قالب 6 پلتفرم فناوری همچون نانو الیاف، نانو کامپوزیت پلیمری، نانو پوشش‌های سخت، پلاسمای سرد، نانو کویتاسیون و نانو مواد به شرکت‌های دانش‌ بنیان ارائه می‌شود.

شرکت‌های دانش بنیان  به منظور مشاهده‌ی لیست خدمات ساخت و تولید ارائه‌ شده در مرکز صنعتی‌سازی نانوفناوری کاربردی (ICAN) می‌توانند به این سایت بخش لیست خدمات و یا این آدرس مراجعه کنند. برای استفاده از خدمات ویژه نیز می‌توانند درخواست خود را در این سامانه تحت عنوان “خدمات مرکز صنعتی سازی نانو فناوری کاربردی” ثبت کنند.

مرکز صنعتی سازی نانو فناوری کاربردی به‌عنوان یک مرکز ساخت و تولید در مقیاس نانو فعالیت‌های خود را مبتنی بر ایجاد روابطی کارآمد و معنادار بین پژوهشگران و محققان حوزه فناوری نانو و متقاضیان صنعتی متمایل به بهره‌مندی از فناوری نانو، تعریف کرده است.

فعالیت‌های آیکن در دو زمینه “ارائه خدمات ساخت و تولید با استفاده از تجهیزات مستقر در این مرکز” و “همکاری فناورانه با یکی از مخاطبین (پژوهشگران فناوری نانو یا متقاضیان صنعتی)” اجرایی می‌شود.

یکی از مخاطبین این مرکز شرکت‌های دانش بنیانی هستند که برای توسعه کسب و کار خود نیاز به بهره‌مندی از ماشین آلات نانو را خواهند داشت. آیکن در فاز نخست، به منظور گسترش خدمات خود و افزایش تعامل و همکاری با شرکت‌های دانش بنیان، درصدد برآمد تا شرایط ویژه‌ای برای استفاده و بهره‌برداری شرکت‌های دانش بنیان از تجهیزات ساخت و تولید در مقیاس نانو را پیشنهاد دهد.

به این مطلب چه امتیازی می دهید ؟
[Total: 0 Average: 0]
منبع
ایسنا
برچسب ها

مهسا رستمی

کارشناسی هنر دانشگاه تهران، کارشناس تولید محتوا در اکوموتیو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن