رویدادهای استارتاپی

برگزاری سومین رویداد نوآفرین با عنوان «گردشگری و تحول دیجیتال»

معاونت کسب و کار اتاق بازرگانی تهران ، سومین رویداد نوآفرین خود را با عنوان گردشگری و تحول دیجیتال، دهم مهرماه سال جاری برگزار می‌کند.

به مناسبت نامگذاری روز جهانی گردشگری در سال ۲۰۱۸ با عنوان «گردشگری و تحول دیجیتال»، معاونت کسب و کار اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران در راستای ماموریت‌های خود در توانمندسازی نوآورانه و فناورانه جامعه اقتصادی کشور و با هدف گسترش دانش فعالان اقتصادی در حوزه گردشگری، سومین رویداد نوآفرین را با موضوع «گردشگری و تحول دیجیتال» برگزار می‌کند.

در این رویداد سخنرانان مدعو به تشریح موضوعات زیر می‌پردازند:

  1. پارادایم شیفت و نقش مدیریت نوآوری در اقتصاد جدید
  2. تحول دیجیتال و چشم‌انداز آن در سفر و گردشگری
  3. بهره‌مندی کسب و کارها از تحول دیجیتال در صنعت گردشگری
  4. تاثیرات مثبت ابزارهای دیجیتال در سفرهای تجربه‌محور برای انواع مسافران

این رویداد فرصت خوبی برای صاحبان کسب و کار گردشگری جهت افزایش آگاهی و آغاز گفت‌وگویی سازنده با توسعه‌دهندگان نوآوری و فناوری است. این رویداد روز سه‌شنبه دهم مهرماه ۱۳۹۷ از ساعت ۱۶ تا ۱۹ در محل ساختمان اصلی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران (واقع در خیابان خالد اسلامبولی، روبه‌روی خیابان ۲۱، پلاک ۸۲) برگزار می‌شود.

حضور در این نشست برای فعالان اقتصادی در حوزه‌های مختلف گردشگری، استارتاپی و فناوری‌های نوین و سایر علاقه‌مندان متضمن پرداخت هزینه نیست و صرفا نیاز به ثبت‌نام دارد که از این لینک قابل انجام است.

برچسب ها

مهسا رستمی

دانشجوی دانشگاه تهران، علاقه‌مند به تحولات اکوسیستم کارآفرینی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *