رویدادهای استارتاپی

رویداد نوآوری باز در کسب و کارها (O.I day) برگزار می‌شود.

رویداد نوآوری باز در کسب و کارها با موضوع کارآفرینی و نوآوری توسط پلت فرم نوآوری باز و جمع سپاری پرابلم برگزار می‌شود.

نوآوری باز و جمع سپاری یکی از مفاهیم پراهمیت و کاربردی نوآوری است که امروز به عنوان یکی از الزامات کسب و کار های موفق مطرح و به کار گرفته شده است. امروزه بسیاری از کسب و کار های موفق سعی می‌کنند تا با استفاده از نوآوری باز و جمع سپاری سرعت رشد کسب و کار خود را افزایش داده و چالش‌های پیش روی خود را حل نمایند. نوآوری باز در حوزه‌های مختلفی مانند: طراحی و توسعه محصول، بازاریابی، جمع آوری داده، تحقیق و توسعه، تولید و … کاربرد دارد.

رویدادO.I.day  یا روز نوآوری باز قصد دارد تا مفاهیم، تجربیات، روش‌ها، فرصت‌ها و چالش‌های نوآوری باز را بررسی و منتقل کند و هم‌چنین سعی می‌کند تا علاوه بر بیان مفاهیم و مدل‌های نوآوری باز و جمع‌سپاری ، تجربه‌های موفق و ناموفق کسب و کار های داخلی و خارجی را مورد بررسی قرار دهد و شبکه‌ای از مدیران و کارآفرینان، کسب و کار ها و علاقه‌مندان پیشرو در حوزه‌ی نوآوری بسازد.

مخاطبان این رویداد شامل: مدیران و رهبران کسب و کار، مدیران سازمان‌ها، بنیان‌گذاران استارتاپ ها، مدیران نوآوری، مدیران شتابدهنده ها و صندوق های سرمایه گذاری، فعالان و متخصصین حوزه نوآوری می‌شود.

از سخنرانان در این رویداد می‌توان به دکتر روح‌الله رحمانی(مدیر نوآوری دیجیکالا)، مهندس کاوه یزدی فر(مدیر نوآوری، پروژه تهران هوشمند)، مهندس مهرداد زاده حیدری(معاون فروش و توسعه بازار شرکت نفت پارس)، دکتر میرسامان پیشوایی(عضو هیئت علمی دانشگاه علم و صنعت) اشاره کرد.

باشگاه کارآفرینی تیوان، دیجیکالا، شرکت نفت پارس، معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، موسسه دانش بنیان برکت، بنیاد ملی نخبگان، جاب ویژن، اکوموتیو، مستر میوه و بامارو از حامیان این رویداد هستند.

این رویداد در روز پنج‌شنبه 26 مهر 97 از ساعت 15 الی 19 برگزار می‌شود. علاقه‌مندان جهت ثبت‌نام و کسب اطلاعات بیش‌تر به این آدرس مراجعه کنند.

رویداد نوآوری باز در کسب و کارها (O.I day)
رویداد نوآوری باز در کسب و کارها (O.I day)
برچسب ها

مهسا رستمی

دانشجوی دانشگاه تهران، علاقه‌مند به تحولات اکوسیستم کارآفرینی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *