اخبار استارتاپی

سقوط آزاد قیمت ارزهای دیجیتال

قیمت ارز دیجیتال بیت کوین به کمتر از 4000 هزار دلار رسید.

قیمت ارز دیجیتال بیت کوین به کمتر از 4000 هزار دلار رسید. ارزهای دیجیتال به سقوط آزاد خود ادامه می دهند. بیت کوین که مهم ترین ارز دیجیتال حال حاضر بازار محسوب می شود، ارزشی کمتر از 4000 هزار دلار دارد. در حالی که بسیاری از تحلیلگران منتظر افزایش ارزش بیت کوین بودند، قیمت ارز دیجیتال بیت کوین در ماه های اخیر با کاهش روبه‌رو بوده است.

در ماه دسامبر سال گذشته میلادی ارزش بیت کوین رکورد جدیدی را به نام خود ثبت کرد. در این تاریخ قیمت هر بیت کوین به 19,500 دلار رسید. در ماه ژوئن سال جاری میلادی شاهد کاهش ارزش این ارز دیجیتال به 6600 دلار بودیم. از ماه ژوئن تا به امروز ارزش بیت کوین کاهش پیدا کرده است.

قیمت بیت کوین در حال حاضر کمتر از 4000 دلار است که نشان از کاهش ارزش بالای آن در کمتر از یک ماه دارد. لازم به ذکر است؛ چند ساعت پیش ارزش بیت کوین به 3,667.92 دلار رسیده بود. این قیمت به معنای کاهش 15.5 درصدی ارزش آن در کمتر از 24 ساعت است.

بیت کوین تنها ارز دیجیتالی نبوده که کاهش قیمت را در بازار تجربه می کند. بسیاری از ارزهای دیجیتال در کمتر از 24 ساعت بالاتر از 20 درصد کاهش ارزش را تجربه کرده اند. قیمت اتریوم به 102.69 دلار و قیمت 27.56 دلار رسید.

بیت کوین در سال های اخیر تغییرات زیادی را در قیمت خود تجربه کرده است. در اوایل سال جاری میلادی ارزش این ارز دیجیتال به کمتر از 800 دلار رسید که این موضوع باعث شد تحلیل های تازه ای در رابطه با قیمت آن در آینده در فضای مجازی منتشر شود.

در حال حاضر نمی توان در رابطه با آینده این ارز دیجیتال اظهار نظر قطعی کرد. برخی از تحلیلگران به ارزش بالاتر از 100 هزار دلار بیت کوین اشاره کرده اند.

برچسب ها

مهسا رستمی

دانشجوی دانشگاه تهران، علاقه‌مند به تحولات اکوسیستم کارآفرینی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *