اخبار استارتاپی

مرکز نوآوری و شتابدهی کسب وکارهای نوپا راه‌اندازی شد

مرکز نوآوری و شتابدهی رسانه‌ای کسب و کار های دیجیتالی با هدف حمایت از استارتاپ ها و کسب وکار های نوپای حوزه فناوری اطلاعات و تبدیل آنها به شرکت های متوسط و بزرگ اقتصادی، راه‌اندازی شد.

مرکز نوآوری و شتابدهی رسانه‌ای کسب و کار های دیجیتالی با هدف حمایت از استارتاپ ها و کسب وکارهای نوپای حوزه فناوری اطلاعات و تبدیل آنها به شرکت های متوسط و بزرگ اقتصادی، راه‌اندازی شد.

در مراسم افتتاح این مرکز، ابوالحسن فیروزآبادی دبیر شورای عالی فضای مجازی، مهدی فقیهی دبیرستاد توسعه ICT معاونت علمی و فناوری رئیس جمهور، عیسی منصوری معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزیر کار، سید محمدهادی ایازی معاونت اجتماعی وزیر بهداشت، معاون سازمان فناوری اطلاعات ایران، رئیس مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت ارشاد و حمید فرهنگ مدیرعامل همراه اول نیز حضور داشتند.

در حاشیه افتتاح مرکز نوآوری کسب و کار های دیجیتالی ، تفاهم نامه ای نیز میان مسئولان حاضر از مرکز ملی فضای مجازی، وزارت ارشاد، وزارت ارتباطات، وزارت کار و وزارت بهداشت، معاونت علمی ریاست جمهوری و همراه اول با هدف ایجاد بستری برای حمایت از کسب و کارهای نوپا و استارتاپ های حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات و تقویت ظرفیت‌های این حوزه به امضا رسید.

منبع
مهر
برچسب ها

مهسا رستمی

دانشجوی دانشگاه تهران، علاقه‌مند به تحولات اکوسیستم کارآفرینی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *