اخبار استارتاپی

رفع نیاز ارتباطی کشور با تجاری سازی فناوری در حوزه حمل و نقل

وزیر راه، مسکن و شهرسازی گفت: با تجاری سازی فناوری در حوزه شبکه‌های ارتباطی حمل و نقل می‌توان به راه‌حل‌های واقعی اقتصادی نزدیک شد و نیازهای جامعه را پاسخ گفت.

خدمات حقوقی کسب و کار

محمد اسلامی صبح امروز با حضور در مجموعه غرفه‌های دانشگاه آزاد اسلامی یادگار امام شهرری از رویداد استارتاپی و مراکز رشد این دانشگاه در سومین نمایشگاه بین‌المللی حمل و نقل در محل مصلای تهران بازدید کرد.

وزیر راه، مسکن و شهرسازی گفت: با تجاری سازی فناوری در حوزه شبکه‌های ارتباطی حمل و نقل می‌توان به راه‌حل‌های واقعی اقتصادی نزدیک شد و نیازهای جامعه را پاسخ گفت.

وی با تقدیر از اقدامات انجام شده در حوزه حمل و نقل در واحد یادگار امام(ره) افزود: بلاشک راه پیشرفت به‌طور طبیعی توجه به دانش و پژوهش است. اگر بتوانیم ثروت‌سازی از راه دانش را محقق کنیم، به پیشرفت نهایی خواهیم رسید.

وزیر راه، مسکن و شهرسازی با توجه به توضیحات ارائه شده از سوی سعید قاضی مغربی رئیس دانشگاه آزاد واحد یادگار امام(ره) ادامه داد: با تجاری سازی فناوری در حوزه شبکه‌های ارتباطی و حمل و نقل می‌توانیم به راه‌حل‌های واقعی اقتصادی نزدیک شده و نیازهای جامعه را پاسخ بگوییم.

اسلامی در پایان با اشاره به برگزاری استارتاپ ویکند حمل و نقل دانشگاه آزاد اسلامی واحد یادگار امام(ره) شهرری گفت: کار واحد یادگار امام در رابطه با احصای هزار موضوع پایان‌نامه در حوزه حمل و نقل بسیار باارزش است و از خروجی ایده‌های دانشجویان و محققان حمایت لازم خواهد شد. افتخار می‌کنیم که در دانشگاه چنین رویدادهایی رخ می‌دهد و از رؤسای واحد یادگار امام شهرری نهایت تشکر را دارم.

به این مطلب چه امتیازی می دهید ؟
[Total: ۰ Average: ۰]
نمایش بیشتر

سید وحید مرتضوی

مدیر محتوای اکوموتیو، کارشناسی ارشد بهینه سازی از دانشگاه صنعتی امیرکبیر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا