اخبار استارتاپی

برگزاری نخستین رویداد DMOND Pitches در شتابدهنده دیموند

نخستین رویداد DMOND Pitches در دفتر بوشهر شتابدهنده دیموند واقع در پارک علم و فناوری استان بوشهر، با موضوع خدمات و خرده فروشی برگزار شد.

نخستین رویداد DMOND Pitches در دفتر بوشهر شتابدهنده دیموند واقع در پارک علم و فناوری خلیج فارس بوشهر، با موضوع خدمات و خرده فروشی برگزار شد.

⁣این رویداد آغازی برای معرفی رسمی شتابدهنده دیموند به اکوسیستم کارآفرینی بوشهر بود که پس از پخش تیزر معرفی شتابدهنده دیموند و ارائه توضیحاتی در مورد فعالیت دیموند در بوشهر، کمپین دیموند اکسپوی ۹۷ نیز معرفی شد تا در این رویداد، پذیرای یک تیم از بوشهر باشیم.

در این رویداد سعی شد از ایده های جدید استقبال شود و تیم های جدیدی به منتورها و سرمایه گذاران حاضر در رویداد، معرفی شود. همچنین این رویداد آغازی برای معرفی رسمی شتابدهنده دیموند به اکوسیستم کارآفرینی بوشهر بود که پس از پخش تیزر معرفی شتابدهنده دیموند و ارائه توضیحاتی در مورد فعالیت دیموند در بوشهر، کمپین دیموند اکسپوی ۹۷ نیز معرفی شد تا این رویداد، پذیرای یک تیم از بوشهر باشد.

داوران رویداد، آقایان: دکتر حبيب رستمي – رياست پارك علم و فناوري خليج فارس، حسن دريس زاده- شركت آتي ساز فناوري و منتور شتابدهنده دیموند، مجيد جراحي – سازمان فناوري اطلاعات و جواد فروغي فرد – گروه صنعتي پليمر بوشهر و سرمایه گذار، خود را معرفی کردند و ارائه استارتاپ ها آغاز شد.

همچنین در انتها اعلام شد که مفهوم برنده شدن در این نوع رویدادها درست نیست و اینکه جوانان با این شرایط اقتصادی همچنان با پشتکار در راستای رشد و گسترش کسب و کار نوپای خود تلاش می کنند همه برنده هستند اما برای ایجاد انگیزه جهت ارائه بهتر، نفر اول معرفی و تقدیر می شود.

به این مطلب چه امتیازی می دهید ؟
[Total: 0 Average: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا