اخبار استارتاپی

سامیکس؛ فرصت شبکه سازی در فضای استارتاپی

رویداد ملی سامیکس برای اولین بار با هدف رشد ایده‌ها، پرورش استارتاپ ها و ساخت کمپانی ها در دانشگاه شهید بهشتی برگزار می‌شود.

سامیکس رویدادی ملی است که برای اولین بار در آبان ماه امسال با هدف هدفش رشد ایده‌ها، پرورش استارتاپ ها و ساخت کمپانی‌ها در دانشگاه شهید بهشتی برگزار می‌شود.

سامیکس به دنبال استارتاپ هایی است که مشکلات منطقه‌ای خود را حل کنند یا بتوانند محصول سودده را برای بازار جهانی عرضه کنند. سامیکس استارتاپ های پیشرو و با سرعت رشد بالا را با هدف حمایت از کسب و کار‌های منطقه‌ای و قدرت بخشیدن به آنها، شناسایی می‌کند.

این رویداد در بازارهای در حال ظهور از استارتاپ های برتر کشور دعوت می‌کنند تا در مرحله اول در رویداد مقدماتی که در شهرهای شیراز،اصفهان و تهران برگزار می‌شود، شرکت نمایند و تیم‌های برتر در مرحله‌ی نهایی به رقابت می‌پردازند تا استارتاپ برتر کشور را انتخاب کنند.

همچنین شبکه سرمایه گذارانی که با سامیکس در ارتباط هستند، تلاش می‌کنند تا بر روی استارتاپ های مستعد کشور سرمایه گذاری نمایند.

هدف از این رویداد، نمایش ظرفیت کارآفرینی و فناوری اطلاعات شرکت های نوپا در عرصه داخلی و بین المللی می‌باشد که باعث پیشرفت دستاورد های تکنولوژی ایران خواهد شد و علاوه بر آن باعث ایجاد فضای رقابتی بین محصولات این حوزه در ایران و سطح بین‌المللی و جذب سرمایه‌ی خارجی می‌گردد. همچنین استارتاپ هایی که در این رویداد شرکت می‌کنند، از فرصت‌های خوبی جهت دریافت سرمایه از طرف سرمایه گذاران داخلی کشور برخوردار هستند.

ثبت نام این کارگاه  از طریق سایت سامیکس انجام می‌پذیرد و علاقمندان می‌توانند با مراجعه به این لینک اطلاعات خود را ثبت کرده و اقدامات لازم را انجام دهند. همچنین کد تخفیف ۲۰ درصدی Ecomotivesm برای همراهان اکوموتیو اختصاص داده شده است.

برگزاری رویداد ملی سامیکس

به این مطلب چه امتیازی می دهید ؟
[Total: 0 Average: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا