اخبار استارتاپی

دو رویداد در حوزه فناوری و نوآوری در ۱۴ اسفند برگزار می‌شود.

اولین رویداد استارتاپی نوآوری همزمان با برپایی ششمین دوره جایزه مدیریت فناوری و نوآوری برگزار می‌شود.

خدمات حقوقی کسب و کار

هم زمان با برپایی ششمین دوره جایزه مدیریت فناوری و نوآوری، اولین رویداد استارتاپی نوآوری در روز ۱۴ اسفندماه برگزار می شود.

نخستین رویداد نوروز نوآوری با محور متنوع سازی اکوسیستم استارتاپی و نوآوری همزمان با اختتامیه ششمین دوره جایزه ملی مدیریت فناوری و نوآوری برگزار می شود.

هدف از برگزاری این رویداد، آشنایی فعالان اکوسیستم با محوریت نیاز جامعه و نحوه فعالیت استارتاپ ها در حوزه‌های متنوع و نیازهای کشور مانند پسماند، سلامت، آلودگی و بیوتکنولوژی است. در این رویداد صاحب نظران و متخصصان این حوزه و استارتاپ های موفق از تجربیات خود خواهند گفت.

رویداد نوروز نوآوری در دو حوزه متنوع‌سازی اکوسیستم و جایزه ملی مدیریت فناوری و نوآوری و همزمان با اختتامیه ششمین دوره جایزه ملی مدیریت فناوری و نوآوری برگزار می‌شود. همچنین پنل بررسی چالش‌های تنوع‌بخشی به اکوسیستم استارتاپی ایران نیز در این رویداد برگزار می‌شود.

حضور دانشجویان مدیریت تکنولوژی در این رویداد پس از ثبت‌نام رایگان است.

ششمین دوره جایزه ملی مدیریت فناوری و نوآوری نیز با اهدافی چون افزایش توانایی‌های ملی از توسعه فناوری و نوآوری، افزایش توان بنگاه‌ها و سازمان‌ها در زمینه توسعه فناوری و نوآوری، ایجاد محرک و انگیزه‌ای برای بنگاه‌ها و سازمان‌ها در زمینه توسعه فناوری و نوآوری، ارزیابی و رتبه‌بندی بنگاه‌ها و سازمان‌ها از منظر توانمندی‌ها و عملکرد فناورانه و نوآورانه، ارتقای فرهنگ و یادگیری بنگاه‌ها و سازمام‌ها در زمینه مدیریت فناوری و ایجاد الگویی برای بنگاه‌ها و سازمان‌ها برای افزایش قابلیت‌های مدیریت فناوری برگزار می‌شود.

این دو رویداد در روز ۱۴ اسفندماه برگزار خواهد شد.

به این مطلب چه امتیازی می دهید ؟
[Total: ۰ Average: ۰]
منبع
ایسنا
نمایش بیشتر

سید وحید مرتضوی

مدیر محتوای اکوموتیو، کارشناسی ارشد بهینه سازی از دانشگاه صنعتی امیرکبیر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا