اخبار استارتاپی

آغاز رقابت استارت آپ ها در اینوتکس پیچ ۲۰۱۹

اینوتکس پیچ برای دومین سال متوالی رقابتی بزرگ بین استارتاپ های سراسر کشور را برگزار می کند.

رویداد بزرگ نوآوری و فناوری اینوتکس طی هشت دوره برگزاری خود میزبان استارتاپ ها و شرکت های فناور زیادی از سراسر کشور بوده است. اینوتکس پیچ یکی از رویدادهای جانبی نمایشگاه اینوتکس ۲۰۱۹ است که برای دومین سال متوالی رقابتی بزرگ بین استارتاپ های سراسر کشور را برگزار می کند.

مرحله نخست این رقابت‌ها فروردین و اردیبهشت سال ۹۸ در ۶ شهر ایران شامل بندرعباس، یزد، بیرجند، کرمانشاه، رشت و تهران برگزار و ایده های برتر هر شهر به انتخاب داوران محلی مشخص خواهند شد.

از هر شهر یک استارتاپ منتخب امکان حضور در مرحلۀ نهایی رویداد اینوتکس پیچ را دارد که هم‌زمان با نمایشگاه اینوتکس در تهران برگزار خواهد شد و به تیم‌های منتخب علاوه بر کمک هزینۀ حضور در رویداد نهایی تهران، غرفه نمایشگاهی نیز تعلق خواهد گرفت.

در رویداد نهایی استارتاپ های برندۀ ۶ شهر با یکدیگر به رقابت خواهند پرداخت و پس از ارزیابی داوران به برگزیدگان نهایی این رقابت بزرگ جوایز نفیسی اهدا خواهد شد. همچنین کمک هزینه حضور در نمایشگاه‌های بزرگ نوآوری دنیا از دیگر مزایای در نظر گرفته شده برای استارتاپ های برگزیده خواهد بود.

رقابت اینوتکس پیچ با هدف معرفی و سرمایه گذاری روی ایده ها و استارتاپ های مستعد از شهرهای مختلف کشور انجام می‌شود؛ ازاین‌رو دبیرخانۀ نمایشگاه اینوتکس از سرمایه گذاران، وی سی ها، شتاب دهنده ها و افراد علاقه‌مند برای شرکت در این رویداد و سرمایه گذاری روی ایده های منتخب دعوت به‌عمل می‌آورد.

هشتمین دوره از نمایشگاه اینوتکس ۲۰۱۹ در محل دائمی نمایشگاه‌های تهران با حضور اکوسیستم نوآوری و فناوری کشور زیر یک سقف برگزار خواهد شد.

علاقه‌مندان برای شرکت در بخش رقابتی رویداد اینوتکس و کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به این سایت مراجعه و یا با شماره‌های ۰۹۳۹۶۸۶۳۵۷۷ و ۰۹۱۹۷۳۷۱۴۲۸ تماس برقرار کنند.

اینوتکس پیچ ۲۰۱۹
اینوتکس پیچ ۲۰۱۹
به این مطلب چه امتیازی می دهید ؟
[Total: 0 Average: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا