اخبار استارتاپیاخبار سرمایه‌گذاری خطرپذیر

آرانیک؛ اولین تیم‌ سرمایه گذاری شده کارایا در سال ۹۸

سرمایه گذاران نیک اندیش کارایا، اولین سرمایه گذای خطرپذیر سال 98 را با حمایت از استارتاپی در حوزه ی صنایع دستی آغاز کردند.

نخستین سرمایه گذاری خطرپذیر سال ۹۸ توسط سرمایه گذاران نیک اندیش کارایا انجام گرفت. سرمایه گذاران نیک اندیش کارایا در نخستین روزهای سال ۹۸ از یک گروه استارتاپی جوان و متخصص در حوزه صنایع دستی حمایت کردند.

استارتاپ آرانیک به فروش آنلاین صنایع دستی ایرانی که حاصل دسترنج هنرمندان نقاط دور و نزدیک کشور است، می‌پردازد.

تیم آرانیک با یک زوج هم بنیان‌گذار موفق، خانم نرگس شایق و آقای رضا قیامی، تجربیات ارزشمندی از زمان تأسیس به دست آورده‌اند و به بازارهای جهانی وارد شده اند. تیم آرانیک سرمایه خود را از سرمایه گذاران نیک اندیش کاشان دریافت نمود و در تلاش است با گسترش کار خود، به توسعه فرهنگ و اشتغال کشور بپردازد.

تخصص و حرفه گروه هنری آرانیک

گروه هنری و تخصصی آرانیک با شناخت از توانمندی­ ها و نقاط ضعف کنونی این صنعت سعی برآن داشته تا با تکیه بر دانش تخصصی پدیدآورندگان آن و بهره­ گیری از فنون تجارت الکترونیک، به معرفی جامع و توسعه مطلوب این صنعت همگام با نیاز روز و در بستر فضای مجازی بپردازد.

برقراری یک زنجیره تامین کامل، پویا و پررونق در حیطه تولیدات صنایع دستی از اهداف نخست و والای این مجموعه بوده است. هدفی که تحقق آن در گرو شناسایی جامع تولیدکنندگان بومی، کارشناسی و معرفی اصولی دست ساخته­ های اصیل، آگاهی از نیاز و سلایق امروز جامعه و در نهایت عرضه مطلوب در بستر فن ­آوری­ های نوین است. آرانیک در این مسیر همراه با معرفی و عرضه صنایع دستی مهجور و رو به فراموشی روستایی و عشایری، اقدام به عرضه جامع دست ­ساخته­ های هنرمندان شهری نیز داشته است تا بدین­ گونه بنیانگذار اولین و جامع­ترین پایگاه تخصصی معرفی و فروش صنایع دستی اصیل ایرانی باشد.

به این مطلب چه امتیازی می دهید ؟
[Total: 0 Average: 0]
برچسب ها

مهسا رستمی

کارشناسی هنر دانشگاه تهران، کارشناس تولید محتوا در اکوموتیو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن