اخبار استارتاپی

اعطای تسهیلات سربازی مختص شرکت های دانش بنیان

افراد فعال در شرکت های دانش بنیان و یا فناور می توانند برای گذراندن تخصصی دوره ی سربازی خود از طریق تسهیلات سربازی شرکت های دانش بنیان اقدام کنند.

به گزارش اکوموتیو افراد فعال در شرکت های دانش بنیان و یا فناور می توانند برای گذراندن دوره ی سربازی خود به صورت تخصصی از طریق تسهیلات سربازی شرکت های دانش بنیان اقدام کنند.

این تسهیلات امکانی را فراهم می کند تا افراد به عنوان نیروی امریه در شرکت ها فعال شوند و یا برای صنایع دفاعی کشوری، پروژه ی تحقیقاتی مشخصی انجام دهند.

شرایط استفاده از تسهیلات

اعضای کلیدی و بنیان گذاران شرکت های دانش بنیان یا فناور و کسانی که به صورت تمام وقت در شرکت دانش بنیان فعالیت دارند و با توجه به سمت و مدت فعالیت خود در شرکت بتوانند حداقل امتیازهای لازم را کسب کنند و پس از کسب امتیاز لازم برای انجام پروژه جایگزین خدمت به مرکز نخبگان ستاد کل نیروهای مسلح معرفی شوند و با انجام پروژه ای حداقل 14 ماهه برای صنایع دفاعی و کشوری و حضور در دوره آموزشی ویژه نخبگان به سربازی خود خاتمه دهند. اما در صورت تمایل به گذراندن خدمت به عنوان نیروی امریه در شرکت دانش بنیان نیاز به سپری 24 ماه است که دو ماه دوره ی آموزشی عادی است و مابقی آن به عنوان نیروی تمام وقت به شرکت معرفی می شود تا حول موضوعی مشخص فعالیت کند.

مدرک تحصیلی مورد نیاز

حداقل مدرک لازم برای دریافت پروژه ی جایگزین خدمت یا امریه، داشتن مدرک تحصیلی “کارشناسی” است ؛ داشتن حداقل سه ماه سابقه بیمه  نیز الزامی می باشد.

علاقه مندان جهت کسب اطلاع بیش تر به این سایت مراجعه کنند.

به این مطلب چه امتیازی می دهید ؟
[Total: 0 Average: 0]
برچسب ها

مهسا رستمی

کارشناسی هنر دانشگاه تهران، کارشناس تولید محتوا در اکوموتیو

یک نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن