اخبار استارتاپی

پارک علم و فناوری البرز از ظرفیت های بخش خصوصی استفاده می کند.

معاون علم و فناوری ریاست جمهوری به همراه رئیس جهاد دانشگاهی و استاندار البرز از پارک علم و فناوری البرز و نمایشگاه دستاوردهای دانش بنیان و فناور این پارک بازدید کردند.

خدمات حقوقی کسب و کار

معاون علم و فناوری ریاست جمهوری به همراه دکتر حمیدرضا طیبی، رئیس جهاد دانشگاهی و هیأت همراه در بازدید از پارک علم و فناوری البرز و نمایشگاه دستاوردهای دانش بنیان و فناور از دو طرح شاخص پارک علم و فناوری البرز در زمینه کشاورزی و صنعتی رونمایی کردند.

معاون علم و فناوری ریاست جمهوری در این بازید در سخنان کوتاهی با اشاره به دستاوردهای پارک علم و فناوری البرز گفت: پارک علم و فناوری البرز در استان صنعتی البرز ظرفیت‌های بسیاری دارد و باید از ظرفیت‌های بخش خصوصی برای توانمند کردن خود و شرکت‌های دانش بنیان و فناور استفاده کند.

در این بازدید که به همراه دکتر طیبی رئیس و دکتر بیجندی، رئیس سازمان ستفا صورت گرفت مدیران شرکت‌های دانش بنیان و فناور پارک علم و فناوری البرز مشکلات و مسائل خود را با ستاری مطرح کردند.

در ابتدای این بازدید دکتر عطا الله ربانی، رئیس پارک علم و فناوری البرز بخشی از خدمات و دستاوردهای این پارک را در حوزه دانش بنیان ارائه کرده و یادآور شد: پارک علم و فناوری البرز با محدودیت‌های فضای فیزیکی و بودجه‌ای بیش از ۱۵۰ شرکت را در فضای محدود خود مستقر کرده است.

وی با اشاره به موقعیت علمی و صنعتی استان البرز، این استان را در زمینه شرکت‌های دانش بنیان حائز رتبه چهارم ذکر کرد و خواستار حمایت معاونت علم و فناوری ریاست جمهوری در نقش آفرینی این پارک در جذب و پذیرش بیشتر و استقرار و حمایت از شرکت‌های دانش بنیان و فناور شد.

وی بر توانمندی پارک علم و فناوری البرز در زمینه ایفای نقش مؤثرتر در سال رونق تولید تاکید کرد و یادآور شد: انتظار این است حمایت‌های لازم در بعد استانی و کشوری از این پارک بیش از گذشته صورت بگیرد.

بنا بر اعلام روابط عمومی جهاد دانشگاهی، ستاری و هیأت همراه همچنین از بخش‌های مختلف مجتمع تحقیقاتی جهاد دانشگاهی نیز بازدید کردند.

به این مطلب چه امتیازی می دهید ؟
[Total: ۰ Average: ۰]
منبع
ایسنا
نمایش بیشتر

سید وحید مرتضوی

مدیر محتوای اکوموتیو، کارشناسی ارشد بهینه سازی از دانشگاه صنعتی امیرکبیر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا