رویدادهای استارتاپیرویدادهای کشاورزی

نخستین همایش ملی کشاورزی قراردادی برگزار خواهد شد

نخستین همایش ملی کشاورزی قراردادی با همکاری سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی کشور و همراهی مجموعه های دولتی و غیر دولتی برگزار خواهد شد.

راهبردهای اخیر بخش کشاورزی کشور در زمینه توسعه زنجیره های تامین بخش کشاورزی و ایجاد ارتباط موثر و قانونمند بین بهره برداران کشاورزی و واحدهای تولیدی با سایر عناصر و اجزای زنجیره ها به ویژه بازارها، نیازمند تغییرات نگرشی-کارکردی و ظرفیت سازی در کلیه سطوح سازمانی و نهادی است.

ایجاد ظرفیت های سازمانی برای پذیرش کارکردها و راهبردهای نوین بخش کشاورزی به ویژه بر اساس تأکید وزیر محترم جهاد کشاورزی در زمینه توسعه کشاورزی قراردادی و کسب و کارهای کشاورزی به عنوان محور تمرکز فعالیت های این بخش نیازمند ایجاد فضای تفکر و گفت و گو بین ذی نفعان مختلف زنجیره های تامین بخش کشاورزی است.

در این راستا نخستین همایش ملی کشاورزی قردادی با همکاری سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی کشور و همراهی مجموعه های دولتی و غیر دولتی و با هدف تبیین نقش و جایگاه مناسبات قراردادی در شکل‌گیری، ساماندهی و مدیریت زنجیره های تامین و با پیام کشاورزی قراردادی، کارآفرینی و توسعه اقتصاد ملی در تاریخ ۲۵ و ۲۶ تیر ماه سال جاری برگزار خواهد شد.

با توجه به جایگاه خاص و بالقوه شرکت های استارت آپ کشاورزی در نظام قراردادی کشاورزی کشور و نقش آفرینی آنها در تکمیل زنجیره های تامین و ارتباط موثر و بهره برداران کشاورزی با بازارهای خدمات و نوآوری ها، از استارتاپ های این حوزه دعوت می شود برای هماهنگی لازم جهت مشارکت در همایش و تعامل بیشتر این کسب و کار ها با بخش کشاورزی و یا جهت کسب اطلاعات تکمیلی با دبیرخانه همایش به شماره تلفن 7-55612588 -021 (سرکار خانم مهندس نصیری) تماس حاصل فرمایید.

برچسب ها

مهسا رستمی

دانشجوی دانشگاه تهران، علاقه‌مند به تحولات اکوسیستم کارآفرینی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *