اخبار استارتاپی

ارائه تسهیلات اشتغال به شرکت های دانش بنیان

معاون برنامه ریزی صندوق نوآوری و شکوفایی رياست جمهوری با هدف حفظ و ايجاد اشتغال از اختصاص تسهيلات از طريق بانک قرض الحسنه مهرايران به شرکت‌های دانش بنيان خبر داد.

به گزارش اکوموتیو، روح الله ذوالفقاری معاون برنامه ریزی صندوق نوآوری و شکوفايی رياست جمهوری با بيان اين که با هدف حفظ و ايجاد اشتغال تسهيلات از طريق بانک قرض الحسنه مهر ايران به شرکت های دانش بنيان اختصاص خواهد يافت، اظهار كرد: در راستای حمايت هم جانبه از شركت‌های دانش بنيان و همكاری حداكثری با شبكه بانكی، با حمايت اين صندوق و از طريق بانك قرض الحسنه مهر ايران به شركت های دانش بنيان واجد شرايط اعطا خواهد شد.

وی افزود: هدف از ارائه این تسهیلات کمک به ایجاد و حفظ ۵۰۰۰ شغل در شرکت های دانش بنيان با اولويت مناطق کمتر برخوردار بوده و با توجه به آمادگی اعلام شده توسط بانك قرض الحسنه مهر ايران، شعب اين بانك در سراسر كشور پذيرای متقاضيان خواهند بود.

معاون برنامه ریزی صندوق نوآوری و شکوفایی با بيان اينکه تاکنون دو تفاهم‌نامه همکاری ميان صندوق نوآوری و شكوفايی و بانك قرض الحسنه مهر ايران منعقد شده است، تصريح كرد: جزييات اين طرح و شرايط متقاضيان به زودی از طريق بانك و وبگاه صندوق اطلاع رساني خواهد شد.

به این مطلب چه امتیازی می دهید ؟
[Total: 0 Average: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا