اخبار استارتاپیاخبار کشاورزی

حضور دانش بنیان های ایرانی در نمایشگاه تخصصی کشاورزی روسیه

شرکت های دانش بنیان می توانند در بخش تخصصی کشاورزی نمایشگاه صنعتی-بازرگانی ایران در روسیه، حضور داشته باشند.

مرکز تعاملات بین المللی علم و فناوری معاونت علمی و فناوری در راستای حمایت از حضور شرکت های دانش بنیان برای حضور در نمایشگاه های خارجی، 50 درصد هزینه اجاره غرفه و غرفه سازی را تا سقف 400 میلیون ریال به شرکت های دانش بنیانی که در ارزیابی آمادگی صادرات دارای سطح صادراتی توانمند صادراتی یا برتر صادراتی شده اند، پرداخت می کند.

با توجه به فرصت ها و امیدهایی که در حوزه توسعه تجارت خارجی با کشورهای منطقه CIS به ویژه روسیه فدراتیو به وجود آمده است و با توجه به نقش تاثیرگذار آن، جایگاه سازنده و توانمندی‌های صادراتی ایران در گروه‌های مختلف کالایی و خدماتی، در آینده نزدیک، شاهد جهش در روابط اقتصادی بین ایران و روسیه خواهیم بود.

پنجمین نمایشگاه بزرگ صنعتی- بازرگانی ایران ۲۹ تا ۳۱ خرداد ماه ۹۸ با هدف توسعه و افزایش حجم صادرات غیرنفتی کشور در منطقه جنوب روسیه و حاشیه رود ولگا در مجموعه ورزشی- نمایشگاهی آستراخان برگزار می شود.

این نمایشگاه با همکاری استان‌های شمالی کشور و کنسولگری جمهوری اسلامی ایران در آستراخان و همکاری اتاق بازرگانی و صنعت آستراخان، داغستان، استاورپول، کراسنودار، روستوف، ولگاگراد و با حضور بخش‌های دولتی و خصوصی مشتمل بر شرکت‌ها، موسسات، تولیدکنندگان و صادرکنندگان، تجار و بازرگانان برگزار خواهد شد.

شرکت های دانش بنیان برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام در این نمایشگاه، می توانند به این آدرس اینترنتی مراجعه کنند.

به این مطلب چه امتیازی می دهید ؟
[Total: 0 Average: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا