اخبار استارتاپی

الکام تاکز فرصتی برای تعامل و گفتگو

الکام تاکز فرصتی برای کارشناسان و صاحب‌نظران ایجاد نموده تا ضمن انتقال تجربه، موضوعات و مباحث مختلف را در قالب سخنرانی و پنل‌های تعاملی با مخاطبین مطرح کنند.

اکودی‌ام

بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک (الکامپ) تهران، از ۲۷ الی ۳۰ تیرماه در محل نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می شود. در این نمایشگاه چهار روزه که به عنوان بزرگترین رویداد فناوری – تجاری کشور به حساب می آید، جمع کثیری از شرکت های بزرگ و کوچک فعال در حوزه فناوری، استارتاپ های مطرح و فعالان اکوسیستم نوآوری کشور حضور خواهند داشت.

الکام تاکز یکی از بخش‌های پرطرفدار الکامپ است که اولین دوره آن، سال گذشته با استقبال بی‌نظیری روبه‌رو شد. امسال نیز برای دومین سال متوالی، الکام تاکز برگزار خواهد شد. در این بخش، اساتید، صاحب‌نظران، مدیران بخش دولتی و خصوصی، همچنین بنیانگذاران استارتاپ ها، در قالب سخنرانی و پنل‌های تعاملی در رابطه با موضوعات روز و چالش‌های موجود در این حوزه به بحث و تبادل نظر می‌پردازند.

برگزاری تمامی برنامه‌ها و بخش‌های الکام تاکز به صورت تعاملی درنظر گرفته شده است؛ به این معنی که در هر قسمت، بخشی به عنوان پرسش و پاسخ و مشارکت حاضرین قرار داده شده تا شرکت‌کنندگان بتوانند سوالات خود را از سخنرانان حاضر پرسیده و ضمن انتقال تجربه، تعامل دوسویه‌ای بین افراد شکل بگیرد.

الکامپ به عنوان آوردگاه سالانه ذینفعان توسعه و تحول اقتصاد دیجیتال به دنبال تحقق شعار راهبردی «آینده بهتر، پیشرفت و سربلندی کشور» است که این موضوع جز با همکاری و تعامل بین تمام فعالان و علاقمندان محقق نخواهد شد. در همین راستا الکام تاکز با هدف بهره‌مندی از توان اساتید، نخبگان و خبرگان صنفی، در خصوص موضوعات روز، مسائل و دغدغه‌های موجود در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات و رقم‌زدن آینده بهتر برای تمام صنایع مرتبط به این حوزه شکل گرفته و برگزار می‌شود.

الکام تاکز فرصتی فراهم‌ آورده است تا کارآفرینان، جوانان، فعالین و تمامی علاقه‌مندان به اکوسیستم استارتاپی ایران و جهان در کنار هم حضور داشته و با استفاده از دانش و تجربیات پیشگامان و خبرگان، به منظور رسیدن هرچه بیشتر به موفقیت برای خود و کشور به گفتگو و شبکه‌سازی بپردازند.

شایان ذکر است علاقه‌مندان به حضور در بخش سخنرانان الکام تاکز، می‌توانند با مراجعه به وبسایت الکامپ، در بخش سخنرانان الکام تاکز ثبت‌نام نمایند. تیم اجرایی پس از بررسی موضوع ارائه و سخنرانی، در صورت مطابقت با چارچوب‌ها و استانداردهای این برنامه و تایید، زمان مشخصی را برای ارائه در اختیار ایشان قرار خواهند داد.

به این مطلب چه امتیازی می دهید ؟
[Total: ۰ Average: ۰]
نمایش بیشتر

مهسا رستمی

کارشناسی هنر دانشگاه تهران، کارشناس تولید محتوا در اکوموتیو

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا