اخبار استارتاپی

برگزاری کارگاه آموزشی استارتاپ های با رشدنمایی

کارگاه استارتاپ های با رشدنمایی با معرفی اصول رشد انفجاری استارتاپ ها در عصر فناوری های دیجیتال برگزار می شود.

کارگاه استارتاپ های با رشدنمایی ويژه دانشجویان و فارغ التحصیلان و افراد جویای کارآفرینی و با معرفی اصول رشد انفجاری استارتاپ ها در عصر فناوری های دیجیتال برگزار می شود.

 ارکان اصلی یک استارتاپ با رُشدنمایی

1. انتخاب یک ایده که پتانسیل رشد نمایی داشته باشد: آیا هر ایده ای می تواند رشدی شگفت آور را تجربه کند؟ قطعا خیر. ایده ای می تواند به صورت انفجاری رشد کند که پتانسیل رشد انفجاری را داشته باشد. برای اینکه به چنین پتانسیلی دست یابید ابتدا با روندهای فناوری آشنا خواهید شد و سپس ابزاری را برای تحلیل بازار ایده های فناورانه خواهید آموخت.

2. پرورش طرز تفکری که رشد نمایی را پشتیبانی کند: ساختن کسب و کاری با رشد انفجاری به لحاظ فنی امری بسیار پیچیده و سخت است؛ اما سخت تر از آن، پشتیبانی روحی کارآفرین از چنین کار سختی است. خواهید دید که تفکر نمایی و نیز اعتقاد به فراوانی به جای کمبود، تنها تفکری است که می تواند ما را در این آشنا خواهید MTP  مسیر سخت همراهی کند. در این کارگاه با اصول ابزارهایی مثل مون شات و MTP آشنا خواهید شد.

 3. ایجاد سازمانی که از عهده چنین رشدی برآید: در کسب و کارهای سنتی اگر بخواهید درآمد خود را دو برابر کنید، باید منابع خود مثل موجودی انبار، تعداد کارمندان، زیرساخت و تجهیزات و …. را نیز دوبرابر کنید. این کار هزینه های شما را نیز دو برابر خواهد کرد و میزان سود تغییر چندانی نمی کند. اما در مفهوم جدید سازمان نمایی، برای رشد نمایی به افزایش منابع خود نیازی نخواهید داشت .

در این کارگاه آموزشی با 11 رکن اصلی یک سازمان نمایی آشنا خواهید شد تا بتوانید با حداقل منابع، به نتایجی خارق العاده برسید.

 نتایجی که با شرکت در این کارگاه به دست خواهید آورد

  • کشف ایده
  • تسلط بر نحوه اعمال رشد نمایی
  • تسلط بر چارچوب 6 دال
  • تسلط بر تحلیل منحنی هایپ
  • شناخت فناوری های نمایی و 4 رکن اساسی سونامی فناوری
  • تسلط بر نحوه تفکر نمایی
  • آموختن “چیستی”، “چرایی” و “چگونگی جمع سپاری”
  • درک “چیستی” و “چرایی” پدیده ای به نام کارآفرین نمایی

کارگاه آموزشی استارتاپ های با رشدنمایی با تدریس مهندس سعید عارفی راد (استاد و محقق فناوری های نوین دانشگاه صنعتی مالک اشتر؛ سخنران، مدریس و مشاور کسب و کارهای نوپا و داور مسابقات کشوره ایده شو) برگزار می شود.

این کارگاه در روز سه شنبه 18 تیرماه 1398 از ساعت 9 الی 13 در اصفهان، دروازه دولت، ارگ جهان نما برگزار می شود. علاقه مندان جهت ثبت نام و کسب اطلاع بیش‌تر به این آدرس مراجعه کنند و یا برای دریافت مشاوره ی رایگان با این شماره 03307070990 تماس حاصل نمایند.

کارگاه آموزشی استارتاپ های با رشدنمایی

به این مطلب چه امتیازی می دهید ؟
[Total: 0 Average: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا