رویدادهای استارتاپی

برگزاری سومین رویداد توان تک

سومین رویداد توان تک آماده ارائه غرفه به کسب و کارها و استارت آپ ها با شرایط ویژه است.

رویداد توان تک ضمن گردهمایی شرکت های موفق استارت آپی و تجارت الکترونیک، معرف توان‌یابان موفق و شاغل در این‌گونه شرکت ها سرویس ها و خدماتی که موجب بهبود کیفیت زندگی شهروندان به ویژه توان یابان را معرفی کند.

توان تک فرصتی است تا توان یابان در کنار آشنایی با فضای تجارت الکترونیک و شناخت فرصت‌های اشتغال پایدار در این‌گونه شرکت‌ها، از راه‌های تازه‌ای برای عرضه کالا، خدمات و رونق کسب و کار خود استفاده کنند. همچنین مدیران شرکت‌های استارت آپی علاوه بر شناخت توانایی‌ها و مهارت‌های افراد دارای معلولیت، رودررو با مشتریان و مخاطبان ارتباط برقرار نموده و به مسؤولیت‌های اجتماعی در یک رویداد تخصصی عمل کنند.

توان‌تک رویدادی استارت آپی در حوزه معلولیت است که در آن شناخت افراد دارای معلولیت از فناوری‌های نوین و کاربردهای آن در مشاغل دانش‌محور و غیر فیزیکی و نیز آگاهی از فرصت‌های شغلی پایدار در کسب و کارهای تجارت الکترونیک بررسی و معرفی خواهد شد. در توان تک تلاش می‌شود با هم‌افزایی و مشارکت استارت آپ های فعال در حوزه معلولیت برای گسترش و توسعه این نوع کسب و کار اقدامات مؤثری انجام‌شده و چشم‌اندازی روشن برای سرمایه گذاری در این حوزه فراهم شود. همچنین امکانات موجود در فضای مجازی و اثر مثبت آن در زندگی فردی و اجتماعی افراد دارای معلولیت را به نمایش می‌گذارد.

سومین رویداد توان تک از 27 الی 3 تیرماه 98 در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران آماده ارائه غرفه به کسب و کارها و استارت آپ ها با شرایط ویژه است؛ هدف توان تک معرفی کسب و‌ کارهای مناسب‌سازی شده برای توان یابان و معرفی کسب و کار افراد دارای معلولیت است؛ اگر شما صاحب کسب و‌ کار و یا استارت آپی هستید که برای افراد دارای معلولیت مناسب‌سازی شده است و یا اگر دارای معلولیت هستید و به دنبال معرفی کسب و کار خود می‌باشید با این شماره 09905696640 تماس بگيريد.

سومین رویداد توان تک

برچسب ها

مهسا رستمی

کارشناسی هنر دانشگاه تهران، کارشناس تولید محتوا در اکوموتیو

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *