اخبار استارتاپی

برگزاری بوت کمپ هوش مصنوعی

"بوت کمپ هوش مصنوعی" با حمایت پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران در کارخانه نوآوری برگزار می‌شود.

“بوت کمپ هوش مصنوعی” توسط شتاب دهنده همتک و با حمایت پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران در تاریخ ۱۳ و۱۴ تیر در کارخانه نوآوری برگزار می شود.

در این بوت کمپ دکتر عمار جلالی‌منش، معاون اطلاعات علم و فناوری ایران، دکتر آزاده محبی، رئیس پژوهشکده فناوری اطلاعات، دکتر مرضیه زرین‌بال، رئیس گروه ارتباطات علمی، و دکتر امیرحسین صدیقی، استادیار پژوهشکده فناوری اطلاعات از استادان ایرانداک به عنوان منتورهای حرفه‌ای فعالیت می‌کنند.

توسعه مدل کسب و کار حول سرویس‌های هوش مصنوعی، تربیت تیم‌های کارآفرین برای فعالیت در حوزه هوش مصنوعی–یادگیری عمیق، توسعه پلتفرم‌های سرویس‌دهی در حوزه هوش مصنوعی، معرفی علاقه‌مندان و فعالان حوزه‌های مدیریت و بازاریابی به تیم‌ها و متخصصان هوش مصنوعی به منظور توسعه آن‌ها و تبدیل‌شدن به کسب و کار حوزه هوش مصنوعی، انتخاب چند تیم برای سرمایه گذاری، معرفی متخصصان هوش مصنوعی به کسب و کارهای مطرح دیجیتال، و آموزش متخصصین و دانشجویان کامپیوتر برای فراگیری روش‌های نوین هوش مصنوعی – یادگیری عمیق ازجمله مهم‌ترین اهداف بوت کمپ هوش مصنوعی است.

در حوزه فناوری اطلاعات (IT) بوت کمپ معمولاً برای دوره‌های آموزشی فشرده و سرسختی استفاده می‌شود که فرد با شرکت در آنها طی فرآیند منظمی چندروزه، علاوه بر دانشی که در زمینه‌ای مشخص به دست می‌آورد با چالش‌های مختلف روبرو می‌شود و با فرآیندهایی مانند تیم سازی خود را برای حل آن چالش‌ها یا ایده پردازی درباره آن‌ها آماده می‌سازد و سپس فرد می‌تواند به‌صورت حرفه‌ای وارد آن حوزه شود.

بنا بر اعلام روابط عمومی پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران، اطلاعات بیشتر این رویداد در این وبسایت در دسترس علاقه‌مندان است.

منبع
ایسنا

مهسا رستمی

کارشناسی هنر دانشگاه تهران، کارشناس تولید محتوا در اکوموتیو

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *