اخبار استارتاپی

حمایت دانشگاه آزاد اسلامی از کسب و کارهای صنایع فرهنگی

مدیرکل فرهنگی و اجتماعی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: حمایت از ایجاد و توسعه واحدهای فناور مبتنی بر فناوری‌های فرهنگی و صنایع خلاق ضروری است.

رضا نصیری مدیرکل فرهنگی و اجتماعی دانشگاه آزاد اسلامی در دیدار با سیاوش ملکی‌فر معاون توسعه صندوق نوآوری و شکوفایی کشور بر حمایت از ایجاد توسعه کسب و کارهای فرهنگی تأکید کرد.

در این دیدار ابتدا سیاوش ملکی‌فر ضمن اشاره به مأموریت صندوق در خصوص حمایت و تأمین مالی استارت آپ ها و شرکت‌های دانش بنیان و همچنین حمایت از شتاب دهنده های کسب و کار در جهت جذب و شناسایی شرکت‌های فناور نیز اشاره کرد.

ملکی‌فر با تأکید بر ظرفیت‌های دانشگاه آزاد اسلامی گفت: این دانشگاه می‌تواند از طریق معرفی شرکت‌های فناور اعم از شرکت‌هایی که توسط هیئت علمی دانشگاه و یا دانشجویان تشکیل شده است، از مزایای صندوق نوآوری استفاده کند.

لزوم حمایت از واحدهای فناور در زمینه فرهنگی و صنایع خلاق

در ادامه این جلسه نصیری ضمن تبیین ظرفیت‌های دانشگاه آزاد اسلامی در راستای حمایت از ایجاد و توسعه واحدهای فناور مبتنی بر فناوری‌های فرهنگی و صنایع خلاق، بر لزوم تعامل با صندوق نوآوری و شکوفایی نیز تأکید کرد.

مدیرکل فرهنگی و اجتماعی دانشگاه آزاد اسلامی خاطرنشان کرد: این دانشگاه در نظر دارد از همه ظرفیت‌های واحدهای دانشگاهی در جهت توانمندسازی افراد دارای ایده حمایت و از تجاری سازی آنها از طریق برگزاری رویدادهای ایده پروری استقبال و حمایت مضاعف کند.

برچسب ها

مهسا رستمی

کارشناسی هنر دانشگاه تهران، کارشناس تولید محتوا در اکوموتیو

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *