اخبار استارتاپی

پلتفرم e-KYC با قابلیت تشخیص زنده بودن تصویر ارائه می شود

یوآیدی پلتفرم e-KYC با قابلیت جدید تشخیص زنده بودن تصویر (Liveness Detection) خود را در الکامپ ۹۸ معرفی خواهد کرد.

بعد از رونمایی از اولین سرویس e-KYC کشور در نمایشگاه فاینکس ۹۸، پلتفرم امن احراز هویت دیجیتال یوآیدی قصد دارد از الگوریتم پیشرفته تشخیص  زنده بودن تصویر در نمایشگاه الکامپ سال ۹۸ رونمایی کند.

به گفته ی مدیران این استارتاپ، اضافه شدن این الگوریتم پیشرفته در پلتفرم احراز هویت دیجیتال یوآیدی به طرز چشم گیری درجه امنیت سرویس e-KYC موجود در این پلتفرم را بالابرده و چارچوب پیشنهادی آن ها برای احراز هویت غیر حضوری را قابل اطمینان تر می کند. با استفاده از این ویژگی جدید، هوش مصنوعی توسعه داده شده در پلتفرم یوآیدی تشخیص می دهد که کاربر خودش در همان لحظه در حال انجام فرآیند احراز هویت بوده و در نتیجه احتمال اینکه جاعلان و کلاهبرداران بتوانند از عکس ها یا ویدیو های با کیفیت دیگر افراد، سوء استفاده کنند به صفر می رسد.

پلتفرم احراز هویت دیجیتال (e-KYC) یوآیدی چه کار می کند؟

پلتفرم امن احراز هویت دیجیتال یوآیدی اولین پلتفرم رگ تک و احراز هویت دیجیتال در ایران بوده که در عین حفظ حریم شخصی کاربران زیرساخت لازم برای افزایش سطح خدمات غیرحضوری را برای بانک ها، نهادهای مالی، کسب و کارها و همه ی مجموعه هایی که نیاز به احراز هویت کاربران خود دارند، فراهم آورد. یوآیدی با توسعه ی فناوری های پیشرفته پردازش تصویر، پردازش متن و تشخیص زنده بودن تصویر فرآیند احراز هویت را به صورت غیر حضوری و از طریق هوش مصنوعی انجام می دهد. بنابراین مجموعه ها با استفاده از API و SDK های ارائه شده فرآیند احراز هویت خود را به هوش مصنوعی یوآیدی سپرده و با ایجاد یک تجربه ی کاربری مناسب برای کاربران به صورت آنی از هویت واقعی آنها اطمینان حاصل کنند.

برای بررسی شرایط استفاده از سرویس احراز هویت دیجیتال یوآیدی و صحبت با مدیران این مجموعه می توانید در نمایشگاه الکامپ ۹۸ به غرفه ۱۸۲۲ واقع در سالن ۱۲ و یا شماره ی ۱۲۶ سالن ۷ مراجعه نمایید. لازم به ذکر است که بیست و پنجمین دوره ی نمایشگاه الکامپ از پنجشنبه ۲۷ تیر ماه لغایت یکشنبه ۳۰ تیرماه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می گردد.

به این مطلب چه امتیازی می دهید ؟
[Total: 0 Average: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا