اخبار استارتاپی

بازدید معاون علمی فناوری رئیس جمهور از الکامپ

معاون علمی رئیس جمهور گفت: استارت آپ ها و اپلیکیشن های موبایلی می توانند خدمات را به صورت ارزان، باکیفیت و در دسترس به مردم ارائه کنند.

سورنا ستاری معاون علمی فناوری رئیس جمهور ظهر امروز از بیست و پنجمین نمایشگاه الکامپ تهران بازدید کرد. وی با بیان اینکه برای بار چهارم در این نمایشگاه حضور داشته و خوشحال است که سال به سال فعالیت استارت آپ ها در این نمایشگاه ها مطلوب می شود، گفت: رشد استارت آپ ها به توسعه اشتغال و بالندگی اکوسیستم نوآوری کشور کمک می کند و بر این اساس ما باید راه های بیشتری را برای حمایت از آنها پیدا کنیم.

ستاری با تاکید بر اینکه موضوع حمایت از ساختار شرکت‌های استارت آپی تنها حمایت‌های مالی نیست، گفت: هیچ استارت آپی با وام شکل نمی‌گیرد و نیاز به سرمایه گذاری دارد بنابراین تلاش ما این است که بتوانیم ظرفیت و بستر جذب سرمایه گذار برای استارت آپ ها هموار کنیم.

وی با تاکید بر استقبال مردم از اپلیکیشن‌های جدید و خدمات ارزان و قابل دسترس این نرم افزارهای کاربردی گفت: فعالیت بخش خصوصی و کسب و کارهای نو در حوزه اپلیکیشن به این معنی است که خدماتی که از سوی دولت گران بوده و یا غیرقابل دسترس است ازسوی استارت آپ ها و اپلیکیشن‌های بومی به صورت ارزان و قابل دسترس به مردم ارائه می‌شود.

ستاری تاکید کرد: شکستن ساختار دولتی و سنتی زمان بر است و نیاز به عزم راسخ و اراده جدی دارد.

به این مطلب چه امتیازی می دهید ؟
[Total: 0 Average: 0]
منبع
مهر
برچسب ها

مهسا رستمی

کارشناسی هنر دانشگاه تهران، کارشناس تولید محتوا در اکوموتیو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن