اخبار استارتاپی

حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی از شرکتهای دانش بنیان در صنعت هوایی

رئیس صندوق نوآوری و شکوفایی با اشاره به فعالیت شگفت انگیز شرکتهای دانش بنیان هوایی گفت: برای سرپا نگه داشتن صنعت هوایی باید تلاش کنیم.

علی وحدت، رئیس صندوق نوآوری و شکوفایی صبح امروز در مراسم افتتاح رویداد ارائه نیازهای فناورانه تعمیر و نگهداری هواپیما که با همکاری صندوق نوآوری و شکوفایی و مرکز همکاریهای تحول و پیشرفت ریاست جمهوری و سازمان هواپیمایی کشور برگزار شد، اظهار داشت: صندوق نوآوری و شکوفایی در حوزه‌های اولویت دار، فعالانه حاضر است.

رئیس صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری با اشاره به معرفی نیازهای فناورانه تعمیر و نگهداری هواپیما، گفت: صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری تلاش دارد در حوزه‌های اولویت‌دار، فعالانه حضور پیدا کند. وی گفت: ۴۵۰ نفر از فعالان حوزه هوایی و ۱۰ سازمان دولتی فعال در این حوزه در این رویداد حضور دارند.

وحدت با بیان اینکه اهمیت صنعت هوایی و تعمیر و نگهداری هواپیما یک حوزه چندوجهی است، افزود: صنعت هوایی جزو صنایع مورد تحریم است و برای سرپا نگه داشتن آن باید تلاش کنیم. رئیس صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری خاطرنشان کرد: فعالیت‌هایی که در حوزه هوایی در برخی از شرکت‌های دانش بنیان انجام شده شگفت انگیز است و صندوق نوآوری و شکوفایی همواره در کنار شرکت‌های دانش بنیان است.

برچسب ها

مهسا رستمی

کارشناسی هنر دانشگاه تهران، کارشناس تولید محتوا در اکوموتیو

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *