اخبار استارتاپی

ثبت نام بیش از هزار مجموعه استارتاپی در کشور

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از سیاست های دولت در راستای حمایت از مجموعه استارتاپ ها و شرکت های دانش بنیان خبر داد و افزود: در این راستا تاکنون بیش از هزار مجموعه در کشور ثبت نام کرده اند.

 وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات سیاست دولت را حمایت از مجموعه استارتاپ ها و شرکت های دانش بنیان دانست و گفت: در این راستا تاکنون بیش از هزار مجموعه استارتاپی در کشور ثبت نام کرده اند که فرآیند اجرایی شدن آنها در حال انجام است.

محمد جواد آذری جهرمی روز دوشنبه در حاشیه بازدید از مرکز رشد دانشگاه تربت حیدریه طی گفت و گو با خبرنگاران گفت: بر این باور هستیم حمایت از حوزه استارتاپ ها و شرکت های دانش بنیان، آینده خوبی را در حوزه اقتصاد کشور رقم خواهد زد.

وی با بیان اینکه دولت برای حمایت از مجموعه استارتاپ ها و شرکت های دانش بنیان از هیچ کوششی دریغ نخواهد کرد، اظهار داشت: چتر حمایتی ما از استارتاپ ها شامل: بیمه، تسهیلات و نیز معافیت مالیاتی است. آذری جهرمی در زمینه توسعه شبکه اینترنتی در روستاها نیز گفت: طرح آزمایشی توسعه شبکه های اینترنتی روستایی آماده شده است و جزئیات آن به زودی اعلام خواهد شد.

وزیر ارتباطات امروز در بدو ورود به تربت حیدریه با حضور در گلزار شهدای گمنام دانشگاه آزاد اسلامی این شهرستان به مقام شامخ شهدا ادای احترام کرد؛ وی همچنین پس از شرکت در جلسه شورای اداری تربت حیدریه به شهرستان گناباد سفر خواهد کرد. مرکز شهرستان ۲۲۵ هزار نفری تربت حیدریه در ۱۵۰ کیلومتری مشهد قرار دارد.

به این مطلب چه امتیازی می دهید ؟
[Total: 0 Average: 0]
برچسب ها

مهسا رستمی

کارشناسی هنر دانشگاه تهران، کارشناس تولید محتوا در اکوموتیو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن