اخبار استارتاپی

برگزاری چهارمین نمایشگاه توانمندی های روستائیان و عشایر

چهارمین نمایشگاه توانمندی­های روستاییان و عشایر با رویکرد تبیین نقش روستائیان و عشایر در تحقق سیاست های رونق تولید با شعار "روستای ایرانی، کالای ایرانی" برگزار می شود.

مدیر کل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری قزوین از برگزاری چهارمین نمایشگاه توانمندی های روستائیان و عشایر با هدف معرفی ظرفیت ها و استعدادهای مناطق روستایی در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی تهران خبر داد. اکرم نجفی با اعلام این خبر گفت: چهارمین نمایشگاه توانمندی های روستائیان و عشایر با هدف معرفی ظرفیت ها و استعدادهای مناطق روستایی به عنوان خاستگاه تولید و اقتصاد مقاومتی و با همکاری کلیه دستگاه های ذیربط از تاریخ ۲۴ مرداد ماه لغایت ۲۷ مرداد ماه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می شود.

مدیرکل دفتر امور روستایی استانداری قزوین افزود: کلیه واحدهای فعال در حوزه های کشاورزی، صنایع دستی، گردشگری، صنایع تبدیلی و تکمیلی، فرهنگی، بهداشت و سلامت، فناوری اطلاعات و ارتباطات، شیلات، محیط زیست، مدیریت پسماند، بازاریابی، مدیریت فروش، خدمات و سایر عرصه های کسب و کار و واحدهای دانش بنیان می توانند در نمایشگاه شرکت کنند.

نجفی در ادامه گفت: باتوجه به استقبال و رضایت بی نظیر روستائیان، تولیدکنندگان، کارآفرینان و مسئولان از برگزاری نمایشگاه و نقش تاثیرگذار آن در مسیر توسعه روستایی کشور، در چهارمین تجربه برگزاری نمایشگاه، ضمن معرفی توانمندی های روستائیان و عشایر، برای اولین بار تجربیات موفق از تلاش و کوشش این قشر از جامعه، در بکارگیری ظرفیت های موجود خود، ارائه خواهد شد .

مدیرکل امور روستایی و شوراها در پایان گفت: متقاضیان جهت حضور در نمایشگاه و ثبت نام میتوانند حداکثر تا تاریخ ۲۷ تیرماه با مراجعه به اداره کل امور روستایی و شوراهای استانداری و یا تماس با شماره تلفن ۳۳۶۸۲۸۶۰ اقدام کنند و یا به این آدرس الکترونیکی مراجعه کنند.

چهارمین نمایشگاه توانمندی های روستائیان و عشایر

به این مطلب چه امتیازی می دهید ؟
[Total: 1 Average: 5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا