اخبار استارتاپی

حمایت از استارتاپ های ایرانی در قالب سامانه نوآفرین

طرح «نوآفرین» با هدف حمایت از کسب و کارهای نوپا آغاز به کار کرد.

طرح «نوآفرین» با هدف حمایت از کسب و کارهای نوپا آغاز به کار کرد و با بهره گیری از این سامانه ها، شرایط برای کارآفرینی و ایجاد اشتغال در حوزه فناوری اطلاعات تسهیل می شود. در طرح نوآفرین تسهیلاتی چون معافیت مالیات و بیمه ای برای استارتاپ ها وجود دارد و با احداث پارک اقتصاد دیجیتال، استارتاپ هایی که درآمد سالانه آنها به ۵۰۰ میلیون تومان برسد می توانند با استفاده از امکانات این پارک ها درآمد خود را به پنج میلیارد تومان برسانند.

این سامانه که به همت سازمان فناوری اطلاعات ایران با همکاری معاونت علمی و فرهنگی ریاست جمهوری، سازمان نظام صنفی رایانه‌‏ای کشور و صندوق نوآوری و شکوفایی کشور راه‌‏اندازی شده‏ است از این پس به ‏عنوان سکوی جامع کسب و کار نوپا ارائه خدمت خواهد کرد.

براساس این گزارش، سکوی مذکور ‌از طریق متمرکزسازی، یکپارچه‌ نمودن و تسهیل فرصت‌های دریافت خدمات و تسهیلات مختلف در حوزه‌های نوآوری، هوشمندی، اقتصاد و تحول دیجیتال، مالی، مشاوره، بازاریابی و سایر حوزه‏‌های حمایتی اقدامی موثر در توسعه زیست‏ بوم نوآفرینی، رشد پایدار اقتصاد کشور، ایجاد اشتغال و حرکت کشور به سوی نوآوری و فناوری‌های نوین در کشور خواهد بود.

برای ثبت نام و عضویت در این سامانه و بهره مندی از مزایای این طرح می توانید به این آدرس مراجعه نمائید.

به این مطلب چه امتیازی می دهید ؟
[Total: 0 Average: 0]
برچسب ها

مهسا رستمی

کارشناسی هنر دانشگاه تهران، کارشناس تولید محتوا در اکوموتیو

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن