اخبار استارتاپی

برگزاری سمینار فرصت های کارآفرینی سلامت تامزآپ

فرصت‌های کارآفرینی سلامت را بشناسید و تیم استارتاپی تان را تشکیل دهید.

حوزه سلامت یکی از جذاب ترین بازارها برای کارآفرینی و راه اندازی استارتاپ است؛ اما با وجود همه جذابیت ها، به دلیل پیچیدگی ها و تخصصی بودن، ورود به آن دشوار است. اگر شما هم متوجه ارزش بازار سلامت شده‌اید و قصد دارید کسب و کار سلامت خودتان را داشته باشید اما نمی دانید از کجا شروع کنید سمینار معرفی فرصت های کارآفرینی سلامت تامزآپ برای شما طراحی شده است.

سمینار معرفی فرصت‌های کارآفرینی سلامت، بخشی از برنامه آموزشی و توانمندسازی تامزآپ است. هدف از این رویداد،‌ کمک به شکل‌گیری ایده‌های کسب‌وکاری مناسب و تشکیل تیم‌های استارتاپی است. به همین دلیل،‌ سمینار از دو بخش تشکیل شده، معرفی فرصت‌ها و شبکه‌سازی. اگر قصد دارید کسب و کار سلامت خودتان را داشته باشید اما نمی‌دانید از کجا شروع کنید، سمینار معرفی فرصت‌های کارآفرینی سلامت تامزآپ برای شما طراحی شده است.

معرفی فرصت‌ها:

حوزه سلامت به قدری بزرگ است که نمی‌توان در یک سمینار نیم روزه به همه بخش‌های آن پرداخت. به همین دلیل سمینار در سه بخش موازی برگزار می‌شود:

  • دارو و بیوتکنولوژی
  • تجهیزات پزشکی
  • سلامت دیجیتال

شما هنگام ثبت‌نام، حیطه مورد علاقه‌تان را انتخاب می‌کنید و در روز سمینار در برنامه طراحی شده برای آن حیطه شرکت می‌نمایید. در هر یک از سه حوزه فوق، متخصصان و کارآفرینان آن حوزه که به خوبی با صنعت آشنایی دارند شما را با شرایط آن آشنا می‌کنند. آنها تعریفی از حوزه و نقشه کسب و کارها و چارچوب آن ارائه می‌دهند، روندهای ملی و بین‌المللی را شرح می‌دهند و بازار را تحلیل کرده و فرصت‌های کارآفرینی را معرفی می‌کنند. پس از آن، موضوعات ارائه شده جمع‌بندی می‌شود تا بتوانید تصویر روشنی از آن حوزه داشته باشید و ایده‌هایی کاربردی برای راه‌اندازی کسب و کار بیابید.

سمینار در دو بخش برگزار می‌شود:

? بخش اول، معرفی فرصت‌ها

در هریک از محورهای سمینار، متخصصان و کارآفرینان آن حوزه که به خوبی با صنعت آشنایی دارند شما را با شرایط آن آشنا می‌کنند. آنها تعریفی از حوزه و نقشه کسب و کارها و چارچوب آن ارائه می‌دهند، روندهای ملی و بین‌المللی را شرح می‌دهند و بازار را تحلیل کرده و فرصت‌های کارآفرینی را معرفی می‌کنند.

? بخش دوم، شبکه‌سازی

در زمان شبکه‌سازی، همه شرکت‌کنندگان در یک محل جمع می‌شوند. شما با کمک تسهیلگران رویداد، با افراد مختلف که علایقشان مشابه شما و مهارت‌هایشان مکمل مهارت‌های شما باشد گفتگو می‌کنید و می‌توانید برای تشکیل تیم با هم به توافق برسید.

 

سمینار فرصت های کارآفرینی سلامت تامزآپ در روز پنجشنبه ۲۴ مرداد، ساعت ۹ تا ۱۳:۳۰ در ساختمان سازمان مرکزی دانشگاه علوم پزشکی تهران برگزار می شود. علاقه مندان جهت ثبت نام و کسب اطلاع بیش تر به این آدرس مراجعه کنند.

سمینار فرصت های کارآفرینی سلامت تامزآپ

به این مطلب چه امتیازی می دهید ؟
[Total: 0 Average: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا