اخبار استارتاپی

جذب متخصصان خارجی به شرکت های دانش بنیان ایرانی

مرکز تعاملات بین‌المللی علم و فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری اقدام به اجرای برنامه کارآموزی برای جذب متخصصان و فارغ‌التحصیلان کشورهای در حال توسعه کرده است.

مرکز تعاملات بین المللی علم و فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری با هدف توسعه صادرات محصولات دانش بنیان اقدام به اجرای برنامه کارآموزی برای جذب متخصصان و فارغ التحصیلان کشورهای در حال توسعه کرده است.

مرکز تعاملات بین‌المللی علم و فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست‌جمهوری، متخصصان و فارغ‌التحصیلان کشورهای در حال توسعه مانند کشورهای عراق، سوریه، افغانستان، پاکستان، تاجیکستان، ترکمنستان، آذربایجان، ارمنستان، قزاقستان، قرقیزستان و کشورهای عضو اتحادیه آفریقا را با حداقل مدرک کارشناسی ارشد، برای اشتغال در شرکت‌های دانش بنیان و فناور ایرانی آموزش می‌دهد.

هدف از اجرای این برنامه، تربیت نیروی تخصصی و حمایت از آنها به مدت یک سال برای توسعه صادرات محصولات شرکت‌های دانش بنیان در سایر کشورها است.

شرکت‌های دانش بنیان و فناوری که تمایل دارند از طریق این برنامه به عنوان پایگاه جذب نیروی صادراتی غیربومی به متقاضیان خارجی معرفی شوند، می‌توانند از طریق مراجعه به این سایت در برنامه ثبت نام کنند.

به این مطلب چه امتیازی می دهید ؟
[Total: 0 Average: 0]
منبع
مهر
برچسب ها

مهسا رستمی

کارشناسی هنر دانشگاه تهران، کارشناس تولید محتوا در اکوموتیو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن