اخبار استارتاپی

استقبال استارت آپ ها از طرح ستاپ

عضو هيات مديره شركت ملي پست گفت: به منظور همكاری استارتاپ ها با شركت ملی پست فراخوان های مختلفی را در مقاطع زمانی مختلف منتشر كرديم و می خواهيم ۹۸ سرويس را راه اندازی كنيم.

عضو هیات مدیره شركت ملی پست با اشاره به پيگيری اجراي طرح ستاپ گفت: با توجه به اينكه بنا شده تا ۷۰ فراخوان در سال جاري منتشر كنيم، برنامه ريزي كرديم تا در هر سه هفته بين ۳ تا ۴ فراخوان جديد منتشر شود و تاكنون استارت آپ ها از اين فراخوان ها استقبال كردند.

محمدرضا قادری عضو هیات مدیره شركت ملی پست گفت: به منظور همكاری استارتاپ ها با شركت ملی پست فراخوان های مختلفی را در مقاطع زمانی مختلف منتشر كرديم و می خواهيم ۹۸ سرويس را راه اندازي كنيم. وي افزود: با توجه به اينكه بنا شده تا ۷۰ فراخوان در سال جاري منتشر كنيم، برنامه ريزي كرديم تا در هر سه هفته بين ۳ تا ۴ فراخوان جديد منتشر شود.

عضو هيات مديره شركت ملی پست گفت: خوشبختانه استقبال خوبی از طرف استارتاپ ها براي حضور و همكاری با شركت ملی پست وجود داشته است. وی در پايان خاطرنشان كرد: به دليل همين استقبال و برنامه های از پيش تعيين شده شركت ملی پست در نظر داريم تا هرچه سريع تر اين فراخوان ها را اعلام و در فاز اجرايی قرار بگيريم. لازم به ذكر است، طرح ستاپ در شركت ملی پست ايران به منظور افزايش بهره وری در اين شركت از چند ماه گذشته پيگيری می شود.

برچسب ها

مهسا رستمی

کارشناسی هنر دانشگاه تهران، کارشناس تولید محتوا در اکوموتیو

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *