اخبار استارتاپی

حمایت بنیاد برکت از طرح های فناورانه

بنیاد برکت با هدف اشتغالزایی از طرح های فناورانه و دانش بنیان حمایت می‌کند

محمد مخبر، رییس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام در مراسم افتتاح مرکز نوآوری بانوان (مانا) افزود: از آقای ستاری به علت قرار دادن کسب و کار‌ های نوپا در اولویت های کشور تشکر می‌کنم. وی ادامه داد: نیروی انسانی اهمیت بالایی دارد و برخی کشور‌ها که منابع مهمی ندارند با استفاده از نیروی انسانی رشد اقتصادی بالایی دارند. مخبر افزود: امروز اگر یک تحلیل درست داشته باشیم خواهیم دید که نیرو‌های جوان سرمایه کشور هستند.

وی تأکید کرد: در ستاد اجرایی فرمان حضرت امام به سرمایه گذاری و پشتیبانی از شرکت‌های کوچک و متوسط توجه شده است. مخبر گفت: با مشارکت مردم ۶۵۰ بنگاه کوچک و متوسط را توسعه داده ایم. وی ادامه داد: در بخش‌های کوچک ۸۱ هزار شغل ایجاد کرده و پیش رفته ایم.

رییس ستاد اجرایی فرمان امام با اشاره به نقش بانوان گفت: امسال ۱۰۰ هزار شغل با ۳۰ هزار طرح در نظر گرفته ایم که درصد قابل توجهی از آن‌ها به خانم‌ها اختصاص دارد.

وی افزود: بنیاد برکت با هدف اشتغال و کار‌های خیریه ایجاد شده است و تلاش دارد زمینه‌های توسعه زیر ساخت فناوری را در کشور فراهم کند. مخبر گفت: بنیاد برکت در چند سال گذشته ۲۶۰ هزار شغل ایجاد کرده است و توجه دو چندانی به فعالیت‌های فناورانه دارد. وی ادامه داد: ظرف دو سال گذشته ۶ صندوق وی سی راه اندازی کرده ایم.

برچسب ها

مهسا رستمی

کارشناسی هنر دانشگاه تهران، کارشناس تولید محتوا در اکوموتیو

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *