اخبار استارتاپی

آخرین مهلت ثبت نام در نمایشگاه ملی فناوری های دانش بنیان

نمایشگاه ملی فناوری‌های دانش‌بنیان از ۲۵ تا ۲۸ شهریور ماه از سوی خانه فرهیختگان علم و فرهنگ در گذرگاه بلوار کشاورز برگزار می‌شود.

خانه فرهیختگان علم و فرهنگ که در حوزه ترویج و توسعه فرهنگ اقتصاد دانش بنیان فعالیت می کند، قصد دارد نمایشگاه ملی فناوری های دانش بنیان را با هدف معرفی شرکت های دانش بنیان و واحدهای فناور برگزار کند.

این نمایشگاه به دنبال ایجاد هویت ایرانی-اسلامی و نهادینه‌سازی گفتمان فناوری های دانش بنیان و افزایش سهم خدمات فرهنگی در اقتصاد دانش بنیان و ارتباط دوسویه با عموم شهروندان، دانش‌آموختگان، فناوران و کارآفرینان است. این نمایشگاه با محوریت حضور شرکت‌های دانش بنیان، واحدهای فناور و استارتاپ های حوزه فناوری‌های راهبردی برگزار می‌شود و آخرین مهلت ثبت‌نام در آن ۲۰ شهریور ماه اعلام شده است.

فناوری اطلاعات و ارتباطات، اپلیکیشن‌ و برنامه نویسی، استارت آپ های حوزه خدمات عمومی و تخصصی، فناوری IT و ICT، سلامت، زیست‌فناوری، فناوری نانو، گیاهان دارویی، سلول‌های بنیادی، کشاورزی و محیط زیست و انرژی از جمله حوزه‌ها و محورهای برگزاری این نمایشگاه هستند.

نمایشگاه ملی فناوری‌های دانش‌بنیان و مردم از بیست و پنجم تا بیست و هشتم شهریور سال جاری در گذرگاه بلوار کشاورز تهران برگزار می‌شود و علاقمندان برای اطلاعات بیشتر می‌توانند به این سایت مراجعه کنند.

منبع
ایسنا
برچسب ها

مهسا رستمی

کارشناسی هنر دانشگاه تهران، کارشناس تولید محتوا در اکوموتیو

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *