اخبار استارتاپی

ارائه تسهیلات نمونه سازی و لیزینگ در حوزه صنعت غذایی

رئیس هیئت عامل صندوق نوآوری و شکوفایی گفت: ما در صدد هستیم به شرکت‌های دانش‌بنیان و تولیدکنندگان فعال در عرصه صنعت غذایی، تسهیلات نمونه‌سازی، لیزینگ و ضمانت‌نامه ارائه کنیم.

دکتر علی وحدت امروز در گردهمایی «فناورانه صنایع، شرکت های دانش‌بنیان و استارت آپ های صنعت غذایی» که در محل صندوق نوآوری و شکوفایی برگزار شد، اظهار داشت: در این رویداد ۵۵۰ ثبت نامی داشتیم که از این تعداد ۵۵ شرکت دانش بنیان، ۲۰ شرکت تولیدکننده و مابقی از استارت آپ ها بوده اند. وی افزود: در این رویداد ۶ ارائه نیاز فناورانه در صنعت غذایی و دو جلسه ارائه فناوری در این زمینه خواهیم داشتیم.

رئیس صندوق نوآوری و شکوفایی با اشاره به حمایت‌های صندوق از شرکت‌ها گفت: ما در صندوق نوآوری و شکوفایی در بحث ضمانت نامه ها، تسهیلات نمونه‌سازی و لیزینگ، حمایت‌هایی از شرکت‌های دانش بنیان و تولیدکنندگان حوزه صنعت غذایی خواهیم داشت.

وحدت با اشاره به رویدادی که اخیراً در حوزه هوافضا در صندوق نوآوری و شکوفایی برگزار شد، خاطرنشان کرد: میزان ۴۰۰ میلیارد تومان تفاهم نامه‌ در رویداد فناورانه حوزه هوافضا منعقد شد. این گردهمایی از امروز (دهم شهریور) تا دوازدهم شهریور ماه در صندوق نوآوری و شکوفایی برگزار می‌شود.

برچسب ها

مهسا رستمی

کارشناسی هنر دانشگاه تهران، کارشناس تولید محتوا در اکوموتیو

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *