اخبار استارتاپی

بهبود فضای کسب و کار استارتاپ ها با همکاری یونیدو

رویداد یونیدو با هدف تقویت و بهبود فضای کار برای استارتاپ ها و کسب و کارهای کوچک و متوسط به ویژه در حوزه فناوری اطلاعات در ایران با حضور نمایندگان سازمان توسعه صنعتی ملل متحد (UNIDO) در سازمان فناوری اطلاعات ایران برگزار شد.

رویداد یونیدو بخشی از برنامه دو ساله ای است که توسط مجموعه فناوری اطلاعات به خصوص سازمان فناوری اطلاعات ایران در دست اقدام است و هدف از برگزاری این رویداد تقویت و بهبود فضای کار اشتراکی برای استارتاپ ها و کسب و کار های کوچک و متوسط به خصوص در بحث آی سی تی در کشور است.

این رویداد نخستین قدم سازمان توسعه صنعتی ملل متحد به منظور آشنایی با فضای کاری استارتاپی در ایران است و نمایندگان یونیدو با حضور در جمع کسب و کارها و استارتاپ های کوچک و متوسط از نزدیک با داستان شش استارتاپ ازجمله با سلام، فرانش، مای رمپ، شادی، آهوگ، گی گل، آشنا می‌شوند. حضور نمایندگان و تیم کاری یونیدو باهدف آشنایی با زیست بوم استارتاپی و شناخت اولیه از فضای کسب و کار در کشور است.

در طی این هفته این تیم با استارتاپ های مختلف و فضای کار اشتراکی و صندوق‌های سرمایه گذاری ملاقات خواهند کرد تا تصویر کلی که از فضای استارتاپی ایران برای نمایندگان سازمان یونیدو فراهم شود و تحلیل شرایط موجود به‌عنوان قدم اول نهایی شود.

به این مطلب چه امتیازی می دهید ؟
[Total: 1 Average: 5]
برچسب ها

مهسا رستمی

کارشناسی هنر دانشگاه تهران، کارشناس تولید محتوا در اکوموتیو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن