رویدادهای استارتاپی

برگزاری سومین لیگ اینترنت اشیاء ایران

سومین لیگ اینترنت اشیاء ایران در راستای تیم سازی و جذب سرمایه برگزار می شود.

لیگ اینترنت اشیاء ایران، که به طور سراسری و طی یک برنامه زمانی در همه مناطق کشور برگزار می شود، تیم های فعال و توانمند در مناطق مختلف کشور که در زمینه هوشمندسازی کار می کنند، شناسایی می کند و فرصتی ایجاد می کند تا تیم ها در سطح منطقه ای ارزیابی شوند، رقابت کنند، یا هم‌ تیمی پیدا کنند. در مرحله بالاتر تیم هایی که بیشتر تلاش کردند و در سطح منطقه خود جزء تیم های منتخب و برتر از سوی داوران شناسایی شدند، می توانند در فینال رویداد، مقابل سرمایه گذارها توانمندی تیم و قدرت ایده های خوب خود را ارایه بدهند.

اگر ایده دارید اما هنوز تیمی تشکیل ندادید، نگران نباشید و تا فرارسیدن زمان لیگ منطقه خودتان فرصت دارید هم‌تیمی پیدا کنید.

ساز‌و‌کار لیگ اینترنت اشیاء ایران

لیگ اینترنت اشیاء، در مناطق مختلف کشور (شمال، غرب، شرق، جنوب، شمال غرب و مرکز کشور) برگزار می‌شود و تیم‌های منتخب هر منطقه در مرحله نیمه نهایی و در نهایت فینال، در هفته اول آذرماه، در تهران، مقابل داوران و سرمایه گذاران با هم به رقابت می‌پردازند.

ثبت‌نام در لیگ اینترنت اشیاء ایران

متقاضیان و علاقمندانی که نیاز به اطلاعات بیشتر دارند و یا سوالاتی درباره لیگ برایشان مطرح است برای کسب اطلاعات بیشتر لیگ و یا اطلاع از برنامه لیگ منطقه خود کافی است فرم ثبت نام لیگ را در این سایت تکمیل و ارسال کنند.

تفاوت‌های امسال لیگ اینترنت اشیاء ایران

امسال تیم‌های برگزیده مناطق در مرحله نیمه‌نهایی با هم رقابت می‌کنند و ۳ تیم برگزیده از میان تیم‌های برتر در نیمه‌نهایی انتخاب خواهند شد.

آیوتیک امسال با توجه به ابراز علاقمندی و اعلام آمادگی و همکاری از سوی برخی مناطق-مانند منطقه شمال کشور- لیگ را در این مناطق به عنوان یکی از رویدادهای منطقه، حضوری برگزار خواهد کرد و خبر خوب این که، این فرصت برای همه مناطق در صورت علاقمندی و اعلام همکاری میسر است.

اگر به موضوع IoT علاقه‌مندید، یا در این زمینه به عنوان استارتاپ در حال فعالیت هستید حتما در لیگ منطقه خودتان شرکت کنید و به خودتان، دوستان و هم‌تیمی‌هایتان فرصت دیده شدن بدهید.

برچسب ها

مهسا رستمی

کارشناسی هنر دانشگاه تهران، کارشناس تولید محتوا در اکوموتیو

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *